کد خبر: 75852

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۵

تعطیلی بازار آستارا در اعتراض به رکود و وضعیت نامطلوب بازار + تصاویر

بازاریان و کاسبان شهر مرزی آستارا امروز در در اعتراض به رکود و وضعیت نامطلوب بازار مغازه های خود را تعطیل کردند. به گزارش املش ما، بازاریان و کاسبان شهر مرزی آستارا امروز در در اعتراض به رکود و وضعیت نامطلوب بازار مغازه های خود را تعطیل کردند. این در حالی است که روز گذشته […]

بازاریان و کاسبان شهر مرزی آستارا امروز در در اعتراض به رکود و وضعیت نامطلوب بازار مغازه های خود را تعطیل کردند.

به گزارش املش ما، بازاریان و کاسبان شهر مرزی آستارا امروز در در اعتراض به رکود و وضعیت نامطلوب بازار مغازه های خود را تعطیل کردند.

این در حالی است که روز گذشته نیز بازاریان آستارایی در مقابل فرمانداری این شهر نسبت به رکود و بی رونق بازار اعتراض و تجمع کردند.

ولی داداشی نماینده مردم آستارا در مجلس چندی پیش درنشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، در اعتراض به وضعیت بازار آستارا، گفت: درآمد بازار آستارا به اندازه نرخ مالیات وزارت اقتصاد که به شهرستان آستارا و بازار این شهرستان بسته است، نبوده و خیلی از بازاریان ورشکسته شده و مغازه هایشان را تعطیل کرده اند.

وی ادامه داد: آیا دولت کمر همت بسته تا بازار آستارا را فلج کند و قصد مبارزه غیر مسقیم با مردم را دارد؟

داداشی تصریح کرد: اگر در شهرستان مشکل امنیتی پیش بیاید دولتمردان توان پاسخگویی ندارند؛لذا آنقدر به مردم مرزنشین آستارا فشار نیاورید زیرا این افراد با سیلی صورتشان را سرخ نگه داشته اند./۸دی

ارسال دیدگاه

کسب درآمد