کد خبر: 74161

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۹:۲۹

طرح دادرس برای پنجمین سال متوالی در شهرستان املش برگزارشد+تصاویر

رئیس جمعیت هلال احمر املش از برگزاری طرح دادرس برای پنجمین سال متوالی در این شهرستان خبر داد. اکرم پاکزاد صبح امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری طرح دادرس در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح برای پنجمین سال متوالی با حضور ۵۰۰ دانش آموز پایه هشتم از آذرماه در […]

رئیس جمعیت هلال احمر املش از برگزاری طرح دادرس برای پنجمین سال متوالی در این شهرستان خبر داد.

اکرم پاکزاد صبح امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما از برگزاری طرح دادرس در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح برای پنجمین سال متوالی با حضور ۵۰۰ دانش آموز پایه هشتم از آذرماه در املش روز آغاز شده بود روز گذشته با برگزاری المپیاد درون مدرسه ای به کار خود پایان داد.

وی افزود: در اجرای طرح دادرس ۱۳ واحد آموزشی این شهرستان همکاری داشتند و پناهگیری ، تخلیه اضطراری ، احیاء قلبی ، شکستگی ، آتل بندی ، ارزیابی و کنترل علائم حیاتی ، اسکان اضطراری و حمل مصدوم زیر نظر ۳ مربی آموزش داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر املش خاطرنشان کرد: المپیاد شهرستانی طرح دادرس با شرکت یک تیم ۱۴ نفره از هر واحد آموزشی دخترانه و پسرانه شهرستان املش نیمه اسفند ماه برگزار می شود و یک تیم برتر از مدارس دخترانه و یک تیم برتر از مدارس پسرانه برای شرکت در مرحله استانی اعزام خواهند شد.

پاکزاد تصریح کرد: ۱۳ مدرسه و پنج مهد کودک شهرستان املش به کیف کمک های اولیه مجهز شده و در ۲۰ مدرسه ی شهرستان املش هم کانون دانش آموزی هلال ایجاد شده است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد