کد خبر: 74153

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۰

ریحانی دوباره شهردار املش شد

بابک ریحانی با حکم دیوان عدالت اداری کشور به شهرداری املش بازگشت و دوباره شهردار املش شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، بابک ریحانی شهردار املش که هفته گذشته با حکم استاندار گیلان عزل شده بود، از امروز پنج شنبه به شهرداری املش بازگشت.(مشروح خبر بزودی…) ریحانی در اولین اقدام حضور خود پس از بازگشت […]

بابک ریحانی با حکم دیوان عدالت اداری کشور به شهرداری املش بازگشت و دوباره شهردار املش شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، بابک ریحانی شهردار املش که هفته گذشته با حکم استاندار گیلان عزل شده بود، از امروز پنج شنبه به شهرداری املش بازگشت.(مشروح خبر بزودی…)

ریحانی در اولین اقدام حضور خود پس از بازگشت به شهرداری ، با نیروهای امداد و آتش نشانی دیدار و سپس جلسه کمیته بحران (آمادگی در صورت بارش برف) را با مدیران مجموعه شهرداری برگزار کرد.

اعضای شورای شهر املش صبح دوشنبه ۲۵ بهمن ماه ، مهدی معقول را به عنوان سرپرست شهرداری معرفی کرده بودند که حکم سرپرستی وی پس از حضور ریحانی ملغی اعلام شد.

گفتنی است خبر عزل شهردار املش ، واکنش های بسیاری از شهروندان این شهر (مبنی بر عملکرد خوب بابک ریحانی در ۱۶ ماه تصدی)  و نماینده مردم شهرستانهای رودسر و املش را به همراه داشته بود.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

 • فرهنگ

  تاریخ : ۲۸ - بهمن - ۱۳۹۵

  این آقا شهردار (مرید) هم تبدیل شده به نمادی برای مرادشان.
  چرا که الانه دیگه صحبت حمایت از شخص آقا مهندس ریحانی نیست! بلکه آقا شهردار شده نماد و سنبل! و اگر مرادشان از ایشون حمایت همه جانبه نکنند، بیم آنست که حامیان و اطرافیان خود را پراکنده ببینند.
  و از سویی دیگر، این جریان تبدیل شده به تقابل و زورآزمایی مرادشان با مجموعه فرمانداری شهرستان و استانداری… . و مرادشان با هر وسیله ای که شده باید پیروز میدان گردد تا تداوم ره پیماید.


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد