کد خبر: 74077

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۸

برخی در بدنه دولت غیر انقلابی هستند

نظرعلی علیزاده عصر امروز در جمع فرهنگیان استان گیلان با تسلیت ایام فاطیمه (س) اظهار کرد: برخی در بدنه دولت غیر انقلابی هستند.  به گزارش خبرنگار املش ما ، علیزاده دبیر جبهه نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه در شرایط فعلی کسی به دغدغه های مقام معظم رهبری  در حوزه فرهنگ توجه جدی نمی […]

نظرعلی علیزاده عصر امروز در جمع فرهنگیان استان گیلان با تسلیت ایام فاطیمه (س) اظهار کرد: برخی در بدنه دولت غیر انقلابی هستند.

 به گزارش خبرنگار املش ما ، علیزاده دبیر جبهه نیروهای انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه در شرایط فعلی کسی به دغدغه های مقام معظم رهبری  در حوزه فرهنگ توجه جدی نمی کند،افزود: مگر میشود به  وضعیت جامعه که ثمره سیاست های اشتباه  برخی آقایان و  بی توجهی آنان به رهنمود های رهبرانقلاب است،بی تفاوت بود.وی با بیان اینکه  باید به دنبال دولت انقلابی و مردنی باشیم تصریح کرد: دولتی که به مشکل معیشت و اقتصاد مردم توجه نمی کند انقلابی نیست.

علیزاده با یاداوری اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب حقوق های نجومی هجمه به ارزش هاست و همچنبن به اختلاس های صورت گرفته  گفت:در حالی که برخی ها چند ده میلیون تومان حقوق میگیرند عده ای  شب ها سر گرسنه بر زمین می گذارند که این با اصل و ماهیت انقلاب اسلامی منافات دارد.

وی با بیان اینکه کسی که حق تفریح خود و فرزندش  را از بیت المال میگیرد، هرگز ذخیره انقلاب نخواهد بود،افزود: ذخیره واقعی انقلاب، مردم  مستضعف و شهید داده هستند  که در همه ی صنحه ها و سنگر ها ایستادگی کرده اند.

دبیر جبهه مردمی یاران انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه  حمایت مردم تا زمانی است که از آرمان های انقلاب دفاع کنیم، افزود: کسانی با انقلاب و آرمانهای امام و شهدا زاویه بگیرند محکوم به نابودی و شکست هستند.
علیزاده با بیان اینکه انقلاب ثمره خون هزاران شهید است افزود: بنا بر وصیت  امام خمینی (ره) بر همه فرض است که نگذاریم انقلاب به دست نااهلان بیفتد.
وی با بیان اینکه  ما در حوزه نظامی و مقابله با دشمنان خارجی بسیار قوی و مسلط بر اوضاع هستیم افزود: باید مواظب کسانی باشیم که با لباس دین به جنگ دین ،اعتقاد و تمامیت کشور ما آمده اند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد