کد خبر: 74009

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۸:۳۳

مسئولین شهرستان املش در خصوص یوم الله ۲۲ بهمن چه گفتند

به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با چندتن از مسئولین شهرستان املش که در راهپیمایی امروز حضور داشتند، گفتگو نمودیم. حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی امام جمعه املش در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار املش ما با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این روز ، روز شکست ، انزوا و ذلت […]

به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با چندتن از مسئولین شهرستان املش که در راهپیمایی امروز حضور داشتند، گفتگو نمودیم.

حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی امام جمعه املش در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار املش ما با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این روز ، روز شکست ، انزوا و ذلت امریکاست و روز پیروزی اسلام و ملت ایران و نوید دهنده پیروزی مستضعفین بر مستکبرین جهان می باشد.

وی افزود: باید سعی کنیم با حضور گسترده خود در روز ۲۲ بهمن شعار ، فریاد و هدف خودمان را به همه دنیا برسانیم و منادی ندای حق در عصر ظهور  با پرچم داری اما عصر باشیم.

سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: امروز سالروز پیروزی ملت ایران است ، ملتی که با وحدت و اتحاد تمام نقشه های دشمنان را با رهبری فرزانه انقلاب تا به امروز خنثی کرده اند و این اتحاد و همدلی باید بین مردم و مسئولین بیشتر شود.

فرمانده سپاه ناحیه املش با اشره به فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر آنکه مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب دندان شکنی به یاوه گویی ترامپ رئیس جمهور آمریکا خواهند داد، گفت: امروز همه مردم ایرانی اسلامی به صحنه آمدند و جواب دندان شکنی به غربی ها و خصوصا استکبار جهانی دادند.

اسدالله عباسی نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش که  در راهپیمایی ۲۲ بهمن املش حضور داشت به خبرنگار املش ما گفت: با توجه به شیطنت هایی که استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی در ماهها و سال های اخیر داشته ، حضور مردم در صحنه ها می تواند معادلات آنها را بهم بریزد

وی افزود: حضور مردم در صحنه باعث میشود معادلات وترفندهای سیاسی که بر علیه این ملت بکار بسته اند خنثی شود ، این مردم در تمام صحنه ها خواهند ماند و با تمام توان و وجود در کنار انقلاب ایستاده اند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد