کد خبر: 74007

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۶

صحبت‌های آقای عباسی صحت کامل دارد/ برخورد گزینشی با افراد جای تأمل دارد/در حوزه سیاسی استانداری به‌جای نظارت دخالت صورت می‌گیرد

فرماندار سابق شهرستان املش بابیان اینکه صحبت‌های آقای عباسی صحت کامل دارد گفت: در حوزه سیاسی استانداری به‌جای نظارت دخالت صورت می‌گیرد و برخورد گزینشی با افراد جای تأمل دارد. به گزارش املش ما به نقل از آستان‌خبر؛ چندی پیش خبری در خصوص عزل شهردار املش با حکم استاندار گیلان در رسانه‌ها منتشر شد که […]

فرماندار سابق شهرستان املش بابیان اینکه صحبت‌های آقای عباسی صحت کامل دارد گفت: در حوزه سیاسی استانداری به‌جای نظارت دخالت صورت می‌گیرد و برخورد گزینشی با افراد جای تأمل دارد.

به گزارش املش ما به نقل از آستان‌خبر؛ چندی پیش خبری در خصوص عزل شهردار املش با حکم استاندار گیلان در رسانه‌ها منتشر شد که یونس محمودی، فرماندار املش نیز آن را تأیید کرد.

در پی انتشار خبر عزل شهردار املش از سوی استاندار گیلان، شاهد واکنش‌های مختلف از سوی جریان‌های سیاسی مختلف بودیم که بر همین اساس محمد احمدی پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در گفتگویی، موضوع عزل شهردار املش را به دلیل آنچه که تخلفات مالی و اداری عنوان‌شده بود به نماینده شهرستان املش در مجلس شورای اسلامی ارتباط داد.

در واکنش به اظهارات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان، اسدالله عباسی، نماینده مردم رودسر و املش ضمن تکذیب اظهارات احمدی پور گفت: پس از انتخابات اسفند ۹۴ زمانی که دیدند انتخابات را در حوزه رودسر و املش ازدست‌داده‌اند، بلافاصله سناریوای برای فرماندار انقلابی املش ترتیب دادند. فرمانداری که با توجه به سابقه جانبازی می‌توانست تا ۳۵ سالگی فعالیت کرده و سپس بازنشست شود را در اقدامی بلافاصله پس از انتخابات با بازنشستگی پیش از موعد کنار زدند.

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش افزود: اسماعیلیان، فرماندار وقت املش به دلیل اینکه به آقای درویش که در زمان انتخابات برای رقیب بنده کت کنده بود، اجازه عرض‌اندام را نداده بود، محکوم‌به حذف شدند.

از همین رو در گفتگو با حسین اسماعیلیان فرماندار سابق شهرستان املش و آستانه‌اشرفیه صحت‌وسقم این خبر را جویا شدیم و وی بابیان اینکه تمایلی برای صحبت درباره این موضوع را ندارم اظهار داشت: آنچه را که آقای عباسی پیرامون فرمانداری املش و موضوع اجازه عرض‌اندام ندادن به آقای درویش معاون فرماندار، نتیجه انتخابات سال ۱۳۹۴ و بازنشسته شدن بنده با توجه به ظرفیت قانونی خدمتی تا ۳۵ سالگی را گفتند صحت کامل دارد.

وی بابیان اینکه این‌یکی از اشتباهات صورت گرفته توسط استانداری و حوزه سیاسی، برخورد سلیقه‌ای با اهداف سیاسی است گفت: بنده عضو هیئت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دولت هستم و برخورد با متخلف اجتناب‌ناپذیر است ولی برخوردهای گزینشی با افراد جای تأمل دارد.

اسماعیلیان با اذعان به اینکه اگر لازم باشد گفتنی‌ها را خواهم گفت بیان کرد: متأسفانه در حوزه سیاسی استانداری به‌جای نظارت دخالت صورت می‌گیرد و در دو شهرستان آستانه‌اشرفیه و املش که بنده فرماندار آن بودم شاهد این دخالت‌ها در زمان انتخابات بودم که ظاهراً اجازه ندادن به دخالت‌های غیرقانونی توسط بنده علی‌رغم شناخت کامل آنان از این‌جانب و اشتهارم در زمینه قانون‌گرایی به مذاق سیاسی برخی خوش نیامد که فعلاً صلاح نمی‌دانم بیشتر از این درباره آن صحبت کنم.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • صادقی - املش

  تاریخ : ۲۱ - بهمن - ۱۳۹۵

  به باور جمع کثیری از شهروندان املشی عزل فرماندار اسبق املش ( آقای کریمی ) و انتصاب آقای اسماعلیان به عنوان فرماندار در حالیکه تنها سه چهار ماهی به شروع انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده بود شائبه سیاسی بودن این تعویض ها را در اذهان عمومی مردم تقویت می نمود متاسفانه در روز انتخابات ۷ اسفند ۹۴ دست اندر کاران مسائل انتخابات شهرستان املش شاهد موضعگیری جانبدارانه آقای اسماعلیان بنفع کاندیدای پیروز انتخابات بودند .


  پاسخ دادن

 • فرهنگ

  تاریخ : ۲۳ - بهمن - ۱۳۹۵

  با نهایت احترام به آقای اسماعیلیان
  بقول قدیمی ها
  “یک کلام از …………..”

  ایشان که سمت و مسئولیتی ندارند !!!
  چرا باید نظراتشان له یا علیه این جریان، انعکاس خبری داشته باشد؟؟؟؟؟!!!!!!!

  بر همگان کاملا هویداست که ایشان چه نظری داشته و دارند. و قابل پیش بینی است.


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد