کد خبر: 73992

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۴۳

اظهارات تند جناب نماینده به منظور گمراه نمودن افکار عمومی بیان شده است

در پی اظهارات عجیب و غریب چند روز اخیر اسدالله عباسی نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در خصوص عزل شهردار املش توسط استاندار محترم گیلان، فرماندار این شهر “یونس محمودی نورودی” طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “بامردم” مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی عنوان کرد که […]

در پی اظهارات عجیب و غریب چند روز اخیر اسدالله عباسی نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در خصوص عزل شهردار املش توسط استاندار محترم گیلان، فرماندار این شهر “یونس محمودی نورودی” طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی “بامردم” مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی عنوان کرد که به گوشه ای از اهم موارد آن می پردازیم.

به گزارش املش ما ، محمودی فرماندار املش در گفتگو با خبرنگار ” با مردم ” اظهار داشت: علیرغم جنگ روانی که جناب نماینده در روزهای خوش گرامیداشت دهه مبارکه فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی به راه انداخته اند، لازم است عنوان نمایم عزل شهردار املش توسط استاندار محترم دارای وجاهت کاملا قانونی و حقوقی است و به هیچ وجه دارای بعد سیاسی نمی باشد، به طوری که بالاترین مقام اجرایی دولت در استان بر اساس تفویض اختیارات قانونی مختص استانداران می تواند در برخورد سریع با کارکنان متخلف از این حربه قانونی استفاده نماید.

وی افزود: آنچه مردم و افکار عمومی را نگران کرده اظهارات آقای عباسی در خصوص دفاع از شهردار معزول است که با توجه به نظر آنان خدمات شایان شهردار مخلوع در جریان انتخابات سال گذشته مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستانهای رودسر و املش که منتج به انتخاب آقای عباسی شد واضح است و این شائبه بیش از پیش در سطح شهرستان قوت گرفته است که اظهارات تند جناب نماینده کاملا جانبدارانه، به دور از منطق، دارای جنبه سیاسی کارانه و صرفا به منظور گمراه نمودن افکار عمومی بیان شده است.

فرماندار املش اضافه کرد: وظیفه نمایندگان وضع قانون و نظارت بر حسن اجرای آن است و بر اساس قوانین جاری کشور، متشاکی یعنی شهردار برکنار شده ی شهر املش به عنوان یک شهروند ایرانی از این حق برخوردار بوده است که پس از صدور حکم به محاکم ذیصلاح مراجعه و جهت استیفای حقوق حقه خود اقدام نماید در حالیکه چنین اظهار نظرهای تند علیه مسئولین نظام به هیچ عنوان زیبنده ی یک قانون گذار نیست.
در ادامه وی از نماینده محترم تقاضا کرد ضمن خویشتن داری در مباحث زندگی اجتماعی مردم که با آبروی نظام و اعتماد عمومی جامعه توام است به عنوان یک کهنه کار عرصه های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور، از بیان موارد بدون مستندات قانونی اجتناب کند تا خدای ناکرده در ایام برپایی جشن های انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه راهپیمائی ملی مردم در سرتاسر کشور، بهانه های واهی به دست دشمنان نظام در رسانه های معاند ندهند و از هر گونه اظهار نظر غیر مستند در خصوص مدیران و بخشداران شهرستان صرف نظر نمایند.

در همین راستا یونس محمودی نورودی از اسدالله عباسی درخواست کرد به فراخور شخصیت ملی خودشان در مجلس شورای اسلامی و کابینه ی دولت اسبق، از ادبیات مناستری در تعامل با مردم، مسئولین و رسانه ها استفاده نمایند و اینگونه نباشد که ایشان طی چند روز اخیر به تمامی مسولین استانی، شهرستانی و بومی بتازند و با نهایت پرخاشگری سخن بگویند بدون آنکه صحت و سقم مسایل رخ داده را از مراجع ذیصلاح جویا شوند و البته چنین امری در قوانین جمهوری اسلامی ایران از مصادیق آشکار جرم است که بدون هیچگونه مدرک محکمه پسندی فرماندار یک شهرستان را که نماینده حاکمیت در یک جغرافیای مشخص است را ” درغگو ” خطاب نمایند در حالیکه چنین امری هم می تواند از طریق مراجع قضایی احقاق حق و ادعای شرافت شود و هم آنکه اظهارات اینچنینی بی شک حتی مورد وثوق رهبری معظم انقلاب نبوده که در چنین روزهای مقدسی موجب سلب اعتماد مردم از مسئولین نظام خواهد شد.
در قسمت دیگری از این مصاحبه فرماندار شهرستان املش ضمن تشکر از استاندار محترم و معاونین پر تلاش ایشان، از نماینده محترم شهرستان تقاضا داشتند ضمن رجوع به سعه صدر،حلم و کظم غیظ عنان کار از کف ندهند و به حفظ حیائ سیاسی و دینی بپردازد تا موجبات لکه دار شدن اعتماد مردم به مسئولین نظام و خوراک تبلیغاتی برای بیگانگان فراهم نگردد.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 2

کل نظرات :3

 • رضا - املش

  تاریخ : ۲۱ - بهمن - ۱۳۹۵

  خدمات شایان و فعالیتهای انتخاباتی آشکار و پنهان آقای بابک ریحانی ( شهردار مخلوع املش ) به همراه خواهرش در زمان انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۹۴ برای آقای عباسی نزد افکار عمومی مردم شهرستان املش کاملا واضح و آشکار است و از آقای عباسی به عنوان نماینده مجلس انتظار می رفت که به وظیفه ذاتی خویش که همان نظاارت صحیح بر اجرای قانون است عمل نماید نه دفاع از قانون شکنان . از اظهارات مستدل و منطقی آقای محمودی فرماندار املش تشکر و قدردانی می شود .


  پاسخ دادن

 • صادقی - املش

  تاریخ : ۲۱ - بهمن - ۱۳۹۵

  از اظهرات مستدل و منطقی و محکمه پسند آقای محمودی فرماندار شهرستان املش تشکر و قدر دانی بعمل می آید .


  پاسخ دادن

 • فرهنگ

  تاریخ : ۲۳ - بهمن - ۱۳۹۵

  احسنت بر فرماندار محترم شهرستان.
  پر واضح هست که جناب شهردار هم باید در عوض کمکی که انجام داده اند، در این برهه زمانی از همان سو کمک شوند! و اکنون چه تلویحی و چه آشکارا این امر محقق شده است. اما بی نتیجه!!!! چرا که بر اساس گزارشها تخلف صورت گرفته است.
  بر این اساس، دوستان برنیاشوبند و فرافکنی نکنند که ایها الناس عزل شهردار مبنای سیاسی دارد و هوار کنند.
  شاید دوستان بنا بر مهندسی انتخابات شورا را داشتند و جناب فرماندار و استاندار محترم با این عکس العمل قانونی و بجا و بدون غرض سیاسی، مانع نیل به اغراض دوستان شده اند. که اینگونه برآشفته اند!!!!!!


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد