کد خبر: 73954

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۵:۱۰

اسماعیلم را به حضرت زینب(س) هدیه کردم / مسؤولان پیرو رهبری باشند

مادر شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت‌نیا گفت: اسماعیلم را به حضرت زینب(س)، حضرت رقیه (س) و مقام معظم رهبری هدیه کردم. به گزارش املش ما ، شهربانو نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدا هیچ انتظاری به جز حفظ ارزش‌های انقلاب و اسلام از مسئوولان ندارند، اظهار […]

مادر شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت‌نیا گفت: اسماعیلم را به حضرت زینب(س)، حضرت رقیه (س) و مقام معظم رهبری هدیه کردم.
به گزارش املش ما ، شهربانو نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدا هیچ انتظاری به جز حفظ ارزش‌های انقلاب و اسلام از مسئوولان ندارند، اظهار کرد: یاد شهدا باید زنده بماند.

وی ادامه داد:‌ما به خاطر خواسته‌های دنیوی فرزندان خود را هدیه کشور نکردیم و انتظار می‌رود خون شهدا پاسداشت شود ضمن اینکه شهدا راه حق را انتخاب کردند.

مادر شهید مدافع حرم اسماعیل سیرت‌نیا گفت: فرزند شهیدم عاشق رهبر انقلاب بود و با اطاعت از فرمان رهبری برای دفاع از حرم عمه سادات در سوریه و حراست از مرزهای کشور به آنجا رفت و به شهادت رسید.

وی با تصریح بر اینکه اسماعیلم را به حضرت زینب(س)، حضرت رقیه(س) و مقام معظم رهبری هدیه کردم، بیان کرد: از مسئوولان می‌خواهم که از خون شهدا حفظ و حراست کنند و پیرو رهبر معظم انقلاب باشند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد