کد خبر: 73920

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۴:۵۱

کشف زمین‌خواری در املش

فرمانده انتظامی املش از کشف تصرف ۱۰ هزار متر مربع اراضی ملی توسط پلیس آگاهی در این شهرستان خبر داد. به گزارش املش ما ، احمد وکیل صادقی عصر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به شکایت مردم مبنی بر تصرف شخصی ۱۰ هزار متر مربع از اراضی ملی در روستای «شیشارستان» املش اظهار […]

فرمانده انتظامی املش از کشف تصرف ۱۰ هزار متر مربع اراضی ملی توسط پلیس آگاهی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش املش ما ، احمد وکیل صادقی عصر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به شکایت مردم مبنی بر تصرف شخصی ۱۰ هزار متر مربع از اراضی ملی در روستای «شیشارستان» املش اظهار کرد: پلیس موضوع مذکور را پیگیری کرده است.

وی به حضور یک گروه از کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران اداره منابع طبیعی املش در محل مذکور اشاره کرد و افزود: ماموران نسبت به رفع تصرف اراضی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی املش با بیان اینکه متهم تصرف اراضی مذکور دستگیر شده است، تصریح کرد: متهم با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شده است.

وکیل صادقی، جنگل را از اراضی ملی خواند و بیان کرد: افراد حق تصرف و بهره‌برداری از سرمایه ملی به نفع خود ندارند و پلیس همواره با افرادی که مبادرت به غارت سرمایه ملی و تصرف غیر قانونی از این سرمایه را داشته باشند برخورد قانونی می‌کند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد