شهرداران دو شهر رودسر و املش قربانی حمایت از اسدالله عباسی نماینده مجلس شورای اسلامی شدند .

به گزارش خبرنگار املش ما ، اهالی شهر رودسر خردادماه سال جاری را خوب بیاد دارند چرا که مخالفین نماینده با یک نقشه حساب شده و از پیش تعیین شده باعث شدند قنبرزاده شهردار این شهر که از حامیان و مسببان اصلی پیروزی عباسی در انتخابات بود با ۵ رای شورای شهر استیضاح شود.

این تازه اول کار مخالفین و سنگ اندازان بود ، پروژه دوم که هم از فردای انتخابات شروع شد، نشانه گیری به سمت شهردار املش بود و بالاخره با تمام فوت وفن های لازم توانستند به بهانه تخلفات اداری حکم عزل بابک ریحانی را از استاندار بگیرند.

مردم بر این باورند که این بازی همچنان ادامه دارد و تا زمانی که مخالفان نماینده برسرکارند ، تمام طرفداران و موافقین وی  آسیب خواهند دید.

اسدالله عباسی در اولین گفتگوی رسانه ای پس از پیروزی انتخابات  با خبرنگار ما گفت: ماندن یا نماندن مدیران ومسئولین منوط به رضایت مندی مردم است ولی با گذشت  ۷ ماه از آن گفتگو ، متاسفانه هیچ تغییری در مدیرانی که موجب نارضایتی مردم شده اند ، نشده است!

مشکل مردم وضع بد اقتصادی نیست چرا که همین مردم با دستان خالی و در طول ۸ سال دفاع مقدس که تمام جهان با ایران می جنگید ، پشت نظام ایستادند و خون ها دادند تا نظام اسلامی شان باقی بماند.

مشکل مردم مدیران ناکارامد و بی کفایتی است که هر روز در کشور یک مدل آن را می بینیم یک روز با برچسب اختلاس و یک روز حقوق های نجومی و در سطح شهرستان ها و شهر ها ، همین نوع مدیران بدنبال استحکام حزب و گروهشان می دوند.

مردم بخاطر بی لیاقتی ها رنجیده خاطر شده اند  و منتظر تغییر این مدیران بی کفایت هستند.

یکی از شهروندان میگفت چرا آقای عباسی که الان ریاست مجمع نمایندگان استان را عهده دار است گلایه مردم را به گوش استاندار نمی رساند ، نکند استاندار هم حرف ایشان را نمی خواند!

 

اشتراک این خبر در :