کد خبر: 73913

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۵

شهرداران قربانی حمایت از نماینده رودسر و املش!

شهرداران دو شهر رودسر و املش قربانی حمایت از اسدالله عباسی نماینده مجلس شورای اسلامی شدند . به گزارش خبرنگار املش ما ، اهالی شهر رودسر خردادماه سال جاری را خوب بیاد دارند چرا که مخالفین نماینده با یک نقشه حساب شده و از پیش تعیین شده باعث شدند قنبرزاده شهردار این شهر که از حامیان و […]

شهرداران دو شهر رودسر و املش قربانی حمایت از اسدالله عباسی نماینده مجلس شورای اسلامی شدند .

به گزارش خبرنگار املش ما ، اهالی شهر رودسر خردادماه سال جاری را خوب بیاد دارند چرا که مخالفین نماینده با یک نقشه حساب شده و از پیش تعیین شده باعث شدند قنبرزاده شهردار این شهر که از حامیان و مسببان اصلی پیروزی عباسی در انتخابات بود با ۵ رای شورای شهر استیضاح شود.

این تازه اول کار مخالفین و سنگ اندازان بود ، پروژه دوم که هم از فردای انتخابات شروع شد، نشانه گیری به سمت شهردار املش بود و بالاخره با تمام فوت وفن های لازم توانستند به بهانه تخلفات اداری حکم عزل بابک ریحانی را از استاندار بگیرند.

مردم بر این باورند که این بازی همچنان ادامه دارد و تا زمانی که مخالفان نماینده برسرکارند ، تمام طرفداران و موافقین وی  آسیب خواهند دید.

اسدالله عباسی در اولین گفتگوی رسانه ای پس از پیروزی انتخابات  با خبرنگار ما گفت: ماندن یا نماندن مدیران ومسئولین منوط به رضایت مندی مردم است ولی با گذشت  ۷ ماه از آن گفتگو ، متاسفانه هیچ تغییری در مدیرانی که موجب نارضایتی مردم شده اند ، نشده است!

مشکل مردم وضع بد اقتصادی نیست چرا که همین مردم با دستان خالی و در طول ۸ سال دفاع مقدس که تمام جهان با ایران می جنگید ، پشت نظام ایستادند و خون ها دادند تا نظام اسلامی شان باقی بماند.

مشکل مردم مدیران ناکارامد و بی کفایتی است که هر روز در کشور یک مدل آن را می بینیم یک روز با برچسب اختلاس و یک روز حقوق های نجومی و در سطح شهرستان ها و شهر ها ، همین نوع مدیران بدنبال استحکام حزب و گروهشان می دوند.

مردم بخاطر بی لیاقتی ها رنجیده خاطر شده اند  و منتظر تغییر این مدیران بی کفایت هستند.

یکی از شهروندان میگفت چرا آقای عباسی که الان ریاست مجمع نمایندگان استان را عهده دار است گلایه مردم را به گوش استاندار نمی رساند ، نکند استاندار هم حرف ایشان را نمی خواند!

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :6

 • فرهنگ

  تاریخ : ۱۸ - بهمن - ۱۳۹۵

  شهرداران که مسئولیت دارند، نبایستی از فردی در انتخابات مجلس حمایت کنند و جناحی عمل کنند.


  پاسخ دادن

 • رضا - املش

  تاریخ : ۱۹ - بهمن - ۱۳۹۵

  متاسفانه در سالهای اخیر بلحاظ عدم برخورد قرص و محکم دستگاههای نظارتی و مراجع قانونی با متخلفان و قانون شکنان انتخاباتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی مردم در زمان انتخابات شاهد حمایتهای مالی و تبلیغاتی برخی از مسئولین دستگاهای دولتی از کاندیدائی خاص و مورد علاقه شان بوده و می باشند


  پاسخ دادن

 • مهدي املش

  تاریخ : ۱۹ - بهمن - ۱۳۹۵

  اصلا برداشتن شهردار املش سیاسی نبود بلکه بدلیل تخلف مالی گسترده بوده و خودم بعنوان یک شهروند خیلی خوشحال هستم از این برکناری


  پاسخ دادن

 • محسن

  تاریخ : ۲۰ - بهمن - ۱۳۹۵

  دست آقای فرماندار بابت این برکناری درد نکنه واقعا
  باید دست ناپاکان از سمت های مهم قطع بشه…


  پاسخ دادن

 • فرهنگ

  تاریخ : ۲۳ - بهمن - ۱۳۹۵

  ولی خودمونیم این همشهری ما (آقا شهردار) به دیوار سستی تکیه زد. و خودشو حیف کرد!
  از این بابت ناراحتم!


  پاسخ دادن

 • عادل

  تاریخ : ۲۴ - بهمن - ۱۳۹۵

  این جریانات سیاسی از گروه خاص همیشه بوده و خواهد ماند.و بیشترین ضرر به مردمی خواهد رسید که از دست های پشت پرده بیخبرند.بعد از انتخابات مجلس سریعا عوامل دولت مربوطه سناریوی عزل شهردار رودسر را رقم زدند و اکنون هم املش و همه این اتفاقات در کوتاه ترین زمان ممکن و قبل انتخابات شورا…! بجای این حرکات از عوامل دولت میخواهیم کمی به فکر وعده های داده شده باشند نه خراب کردن دیگران…!


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد