کد خبر: 73877

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۰:۰۸

عزل شهردار املش با حکم استاندار گیلان

رئیس شورای شهر املش از عزل بابک ریحانی شهردار املش با حکم استاندار گیلان خبر داد. به گزارش خبرنگار املش ما ، غلامرضا رضایی رئیس شورای شهر املش از نامه استاندار گیلان مبنی بر عزل شهردار املش  خبر داد و گفت : دلیل عزل شهردار مبنی بر ماده ۱۳ قانون رسیدگی به تخلفات اداری (حسب گزارش بازرسی کارشناسان […]

رئیس شورای شهر املش از عزل بابک ریحانی شهردار املش با حکم استاندار گیلان خبر داد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، غلامرضا رضایی رئیس شورای شهر املش از نامه استاندار گیلان مبنی بر عزل شهردار املش  خبر داد و گفت : دلیل عزل شهردار مبنی بر ماده ۱۳ قانون رسیدگی به تخلفات اداری (حسب گزارش بازرسی کارشناسان استانداری دائر بر تخلفات اداری) بوده است و شهردار به مدت سه ماه آماده به خدمت(تعلیق) می گردد(+)

رضایی افزود: استاندار از شورای شهر خواسته است که سرپرست شهرداری معرفی کند.

تلاش خبرنگار املش ما در تماس با اعضای شورای شهر املش به نتیجه نرسید و گوشی اعضای شورا یا خاموش بوده است و یا پاسخگو نبودند.

گفتنی است بابک ریحانی از مردادماه سال گذشته پس از استعفای پرمعنای پورقربان، شهردار املش شد و با اقدامات جهادی بسیاری از خیابان ها و کوچه های این شهر را آسفالته و خدمات ارزشمندی از خود برجای گذاشت که موجب رضایتمندی شهروندان املشی شده بود.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :2

 • رضا - املش

  تاریخ : ۱۷ - بهمن - ۱۳۹۵

  از قرار معلوم چند ماهی است که نیمی از اعضای شورای اسلامی شهر املش در تلاش به جهت برکناری و استیضاح شهردار بودند ولی به دلیل رفاقت و همسوئی دو تن از اعضای شورا با شهردار قادر به عزل وی نبودند ..


  پاسخ

 • فرهنگ

  تاریخ : ۱۸ - بهمن - ۱۳۹۵

  آیا به واقع استاندار میتواند حکم خروج از مسولیت فردی را صادر نماید که خود به او حکم مسولیت نداده؟؟
  ایشان که از سوی شورای شهر املش برگزیده شده اند. پس چگونه حکم عزل از سوی استاندار محترم صادر می گردد و لازم الاجرا است؟؟


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد