پس از انتشار خبر حکم عزل شهردار املش توسط استاندار مردم این دیار واکنش نشان دادند و به حمایت از بابک ریحانی پرداختند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از انتشار خبر عزل شهردار املش با حکم استاندار گیلان در رسانه ها و فضای مجازی بسیاری از اهالی شهر املش واکنش نشان دادند و آن را مخالف خواسته مردمی دانستند.

این مطالب از فضای مجازی جمع آوری شده است.

کیوان  نوشت : واقعا متاسفم برای اون مسئولی که داره بخاطر مسایل سیاسی و انتخابات زیر پای مهندسو خالی میکنه و…….. شهرداری که به گواه همه مردم بهترین عملکرد رو طی دوره مدیریت خود داشته و به دور از همه مسایل سیاسی و جناحی فقط و فقط هدفش پیشرفت و آبادانی شهر املش بوده و با عملکرد بی نظیرش مهر تایید بر این مطلب گذاشته.

اینها همه اهدافشان انتخابات و بازی دادن مردم بی گناه بوده و هیچوقت منافع مردم در اولویت که چه عرض شود منافع خود و خانواده و گروه شان بوده و بدانند و اگاه باشند بار کج هیچوقت به منزل نرسیده و حق همیشه پیروز بوده مانند شایعه ای که امروز در شهر پیچید ولی جز سرشکستگی ضایع شدن چیزی عایدشان نشد و مهندس ریحانی با قدرت هرچه تمام تر بر مسند و مدیریت شهرداری باقی خواهند ماند چرا که حامی مهندس عزیز جز حق و مردم کسی نیست و نخواهد بود.

جبهه مردمی نوشت: مشکلات گیلان ازاشتغال و….همه حل شده بود فقط آخرین مشکل شهرداراملش بودکه به لطف استاندار پرتلاش و فرماندار خدوم حل شد،سلامتی همه خدمتگزاران صدیق صلوات.

 

محسن نوشت: یعنی کسی میخوان بیارن ک از مهندس ریحانی فعالتر باشه؟  برکناری شهردار خنده داره. یکی که داشت کار میکرد هم برداشتن.

. (نقطه)  نوشت : با سلام
بنده هرچه به شهرداری های شهرهای همجوار رجوع کردم همچین برخوردی رو مسبوق به سابقه از سوی استانداری ندیدم
دوستان محترم شورای شهر شما منتخب مردم و در واقع نماینده مردم اخصا در انتخاب و خدای ناکرده عزل شهردارن هستید
اینگونه شایعات علاوه بر اینکه فضای شهر را متشنج و جو وفاق و همدلی را از بین میبرد باعث پایین آمدن وزن و شان اعضای شورا و النهایه مردم شهر املش خواهد بود  لذا انتظار داریم همانطوریکه نسبت به انتصاب مهندس ریحانی به وحدت رای رسیدید همانطور هم در پشتیبانی از ایشان و حفظ جایگاه شهرداری و شورا بکوشید.

کیوان نوشت : امروز غروب که این شایعه در شهر پیچید  در جمع مردم و قشر فرهنگی و تحصیلکرده و با تجربه و بی طرف در مکانی ورزشی بودم که ناراحتی و غم و حال گرفتگی را در چهره تک تک آنان دیدم و به خدای احد و واحد قسم به جان عزیزانم همه متفق القول با ناراحتی نظرشان این بود که چرا مسولین بی کفایت و بی رحم و خودخواه این شهر که  ذینفع بودن خود خانواده و گروه سیاسی خود را بر حتی نفس کشیدن مردم مظلوم ارجح میدانند چرا زیر پای مسئول و شهرداری را به نامردی ترین وضع ممکن خالی میکنند چرا که این مدیر بومی محبوب مردمی و متخصص و بی منت در ماه های اخیر عملکرد خود تمام مشکلات شخصی ما را مانند مشکل خود دانسته و همچنین پیشرفت و آبادانی و ترقی این شهر در دوره مدیریت ایشان چندین برابر همه شهردارانی که بر این صندلی تکیه زده بودند میباشد و همچنین همه ما به راحتی خواسته های قانونی و مشکلات به حق خود را از ایشان طلب کرده و به نتیجه رسیده بودیم و ترس از این داشتند که چه کسی بهتر و غمخوارتر از این مرد نازنین بر این صندلی با طمع بکسری مسولین و ذینفع شدن گروهشان که هدفشان فقط انتخابات بوده تکیه خواهد زد که مانند گذشته پشت درهای بسته انها بی نتیجه مانده و دوباره این دوره ابادانی متوقف و دوره ذینفع شدن اهداف و گروهشان که جز پسرفت مانند قبل از مدیریت مهندس ریحانی بود بوجود آید.

مجید نوشت : به نظر بنده مهندس ریحانی شهردار نمونه ایی هست.چرا اینقدر ایشان را اذیت میکنن نمیفهمم

نقی نوشت : متاسفانه در شرایط بغرنج مدیریتی سالهای اخیر که مردم جایگاهی ندارند وتمامی رفتارها وعزل ونصب ها بر اساس تعلقات حزبی وجناحی می باشد اینگونه رفتارهای ضد مردمی از متولیان امر رفتار عجیبی نیست .هرگاه شخصی قبول مسندی را برای خدمت به ملت بخواهد آن شخص به هر طریقی مورد غضب مافیای قدرت قرار می گیرد تا خدای نکرده باعث بالا بردن توقعات مردم نگردد. قطعا فعالیت های گسترده شهردار محترم در خدمت رسانی باعث نگرانی آنها شده ورضایت عمومی از ایشان را مانعی برای ورود خود در چنین عرصه هایی را می بینند. فقط یک مورد از کارهای ایشان که آسفالت کردن معابر وکوچه می باشد در ۲۵سال گذشته نظیر نداشته است.

 

در حال بروز رسانی ….

اشتراک این خبر در :