کد خبر: 73876

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۱:۱۴

واکنش مردم املش به حکم عزل شهردار توسط استاندار گیلان

پس از انتشار خبر حکم عزل شهردار املش توسط استاندار مردم این دیار واکنش نشان دادند و به حمایت از بابک ریحانی پرداختند. به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از انتشار خبر عزل شهردار املش با حکم استاندار گیلان در رسانه ها و فضای مجازی بسیاری از اهالی شهر املش واکنش نشان دادند و […]

پس از انتشار خبر حکم عزل شهردار املش توسط استاندار مردم این دیار واکنش نشان دادند و به حمایت از بابک ریحانی پرداختند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از انتشار خبر عزل شهردار املش با حکم استاندار گیلان در رسانه ها و فضای مجازی بسیاری از اهالی شهر املش واکنش نشان دادند و آن را مخالف خواسته مردمی دانستند.

این مطالب از فضای مجازی جمع آوری شده است.

کیوان  نوشت : واقعا متاسفم برای اون مسئولی که داره بخاطر مسایل سیاسی و انتخابات زیر پای مهندسو خالی میکنه و…….. شهرداری که به گواه همه مردم بهترین عملکرد رو طی دوره مدیریت خود داشته و به دور از همه مسایل سیاسی و جناحی فقط و فقط هدفش پیشرفت و آبادانی شهر املش بوده و با عملکرد بی نظیرش مهر تایید بر این مطلب گذاشته.

اینها همه اهدافشان انتخابات و بازی دادن مردم بی گناه بوده و هیچوقت منافع مردم در اولویت که چه عرض شود منافع خود و خانواده و گروه شان بوده و بدانند و اگاه باشند بار کج هیچوقت به منزل نرسیده و حق همیشه پیروز بوده مانند شایعه ای که امروز در شهر پیچید ولی جز سرشکستگی ضایع شدن چیزی عایدشان نشد و مهندس ریحانی با قدرت هرچه تمام تر بر مسند و مدیریت شهرداری باقی خواهند ماند چرا که حامی مهندس عزیز جز حق و مردم کسی نیست و نخواهد بود.

جبهه مردمی نوشت: مشکلات گیلان ازاشتغال و….همه حل شده بود فقط آخرین مشکل شهرداراملش بودکه به لطف استاندار پرتلاش و فرماندار خدوم حل شد،سلامتی همه خدمتگزاران صدیق صلوات.

 

محسن نوشت: یعنی کسی میخوان بیارن ک از مهندس ریحانی فعالتر باشه؟  برکناری شهردار خنده داره. یکی که داشت کار میکرد هم برداشتن.

. (نقطه)  نوشت : با سلام
بنده هرچه به شهرداری های شهرهای همجوار رجوع کردم همچین برخوردی رو مسبوق به سابقه از سوی استانداری ندیدم
دوستان محترم شورای شهر شما منتخب مردم و در واقع نماینده مردم اخصا در انتخاب و خدای ناکرده عزل شهردارن هستید
اینگونه شایعات علاوه بر اینکه فضای شهر را متشنج و جو وفاق و همدلی را از بین میبرد باعث پایین آمدن وزن و شان اعضای شورا و النهایه مردم شهر املش خواهد بود  لذا انتظار داریم همانطوریکه نسبت به انتصاب مهندس ریحانی به وحدت رای رسیدید همانطور هم در پشتیبانی از ایشان و حفظ جایگاه شهرداری و شورا بکوشید.

کیوان نوشت : امروز غروب که این شایعه در شهر پیچید  در جمع مردم و قشر فرهنگی و تحصیلکرده و با تجربه و بی طرف در مکانی ورزشی بودم که ناراحتی و غم و حال گرفتگی را در چهره تک تک آنان دیدم و به خدای احد و واحد قسم به جان عزیزانم همه متفق القول با ناراحتی نظرشان این بود که چرا مسولین بی کفایت و بی رحم و خودخواه این شهر که  ذینفع بودن خود خانواده و گروه سیاسی خود را بر حتی نفس کشیدن مردم مظلوم ارجح میدانند چرا زیر پای مسئول و شهرداری را به نامردی ترین وضع ممکن خالی میکنند چرا که این مدیر بومی محبوب مردمی و متخصص و بی منت در ماه های اخیر عملکرد خود تمام مشکلات شخصی ما را مانند مشکل خود دانسته و همچنین پیشرفت و آبادانی و ترقی این شهر در دوره مدیریت ایشان چندین برابر همه شهردارانی که بر این صندلی تکیه زده بودند میباشد و همچنین همه ما به راحتی خواسته های قانونی و مشکلات به حق خود را از ایشان طلب کرده و به نتیجه رسیده بودیم و ترس از این داشتند که چه کسی بهتر و غمخوارتر از این مرد نازنین بر این صندلی با طمع بکسری مسولین و ذینفع شدن گروهشان که هدفشان فقط انتخابات بوده تکیه خواهد زد که مانند گذشته پشت درهای بسته انها بی نتیجه مانده و دوباره این دوره ابادانی متوقف و دوره ذینفع شدن اهداف و گروهشان که جز پسرفت مانند قبل از مدیریت مهندس ریحانی بود بوجود آید.

مجید نوشت : به نظر بنده مهندس ریحانی شهردار نمونه ایی هست.چرا اینقدر ایشان را اذیت میکنن نمیفهمم

نقی نوشت : متاسفانه در شرایط بغرنج مدیریتی سالهای اخیر که مردم جایگاهی ندارند وتمامی رفتارها وعزل ونصب ها بر اساس تعلقات حزبی وجناحی می باشد اینگونه رفتارهای ضد مردمی از متولیان امر رفتار عجیبی نیست .هرگاه شخصی قبول مسندی را برای خدمت به ملت بخواهد آن شخص به هر طریقی مورد غضب مافیای قدرت قرار می گیرد تا خدای نکرده باعث بالا بردن توقعات مردم نگردد. قطعا فعالیت های گسترده شهردار محترم در خدمت رسانی باعث نگرانی آنها شده ورضایت عمومی از ایشان را مانعی برای ورود خود در چنین عرصه هایی را می بینند. فقط یک مورد از کارهای ایشان که آسفالت کردن معابر وکوچه می باشد در ۲۵سال گذشته نظیر نداشته است.

 

در حال بروز رسانی ….

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :4

 • حسین امیری

  تاریخ : ۱۷ - بهمن - ۱۳۹۵

  با سلام
  کسی منکر فعالیت های شهردار نیست، اما آیا شرح وظایف شهردار غیر از رسیدگی به امور شهر از جمله آسفالت معابر، شن ریزی کوچه ها، صدور پروانه ساختمانی و امثالهم است؟
  آیا این شهردار فعالیتی غیر از اینها داشته؟
  اگر بحث فساد مالی مطرح باشد-که انشاالله نباشد- بدون تعارف و فارغ از بومی بودن و فعال بودن و دکتر مهندس بودن باید با آن برخورد شود و مماشات با مفسد جز خسران جمعی چیزی در پی ندارد


  پاسخ

 • فرهنگ

  تاریخ : ۱۸ - بهمن - ۱۳۹۵

  بله نمیشه منکر فعالیتهای مثبت ایشان شد. اما این همه فعالیتهای ایشان نبوده!!
  در ضمن سایت محترم که نظرات شهروندان املش را انعکاس داده، در نظر داشته باشد که این نظر همه املشی ها نبوده و نمیتواند باشد. چرا که نمونه آماری شما معرف واقعی از جمعیت املش نبوده و نمیتواند واقعیت نظرات را انعکاس دهد.


  پاسخ

 • ريحاني املش

  تاریخ : ۱۹ - بهمن - ۱۳۹۵

  واقعا ریحانی آبروی ریحانی ها رو برددددددد


  پاسخ

 • علی

  تاریخ : ۲۰ - بهمن - ۱۳۹۵

  م جذب نیرو غیرمجاز درشهرداری واوردن فکو فامیل اعضایه شورایه شهروانواع زدوبندباشورا وصرفا یکسری کارهایه واسفالتهایه تبلیغاتی که چارماه نشده درحال ازبین رفتن هستند نمونش هم سمت پیشساخته که اسفالت کف خیابون بخاطرغیر اصولی بودن داره ازبین میره به اینهافعالیت میگین شما؟؟برید باکارمندها وکارگران شهرداری صحبت کنید وبامردم ببینید چبلایی باحقوق ندادن سرشون اورده درضم از زبون مردم حرف نزنیدکه ناراحتن ازرفتنش


  پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد