کد خبر: 73826

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۶:۴۵

بازدید فرماندار املش از ادارات و صنوف خدمات رسان در برف +تصاویر

فرماندار املش با حضور در ادارات و صنوف خدمات رسان در برف بازدید و از روند خدمات رسانی آنها اطلاع پیدا کرد. به گزارش خبرنگار املش ما یونس محمودی فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان املش عصر دیروز از ادارات امدادی و خدمات رسان از جمله هلال احمر، برق، گاز و صنوف مختلف اعم از […]

فرماندار املش با حضور در ادارات و صنوف خدمات رسان در برف بازدید و از روند خدمات رسانی آنها اطلاع پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار املش ما یونس محمودی فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان املش عصر دیروز از ادارات امدادی و خدمات رسان از جمله هلال احمر، برق، گاز و صنوف مختلف اعم از نانوایی ها ، مرغ فروشی ها ، سوپرمارکت های شهر بازدید و از روند خدمات رسانی به مردم بطور مستقیم اطلاع یافت.

فرماندار املش پس از این بازدید ها گفت: الحمدالله هیچ مشکل خاصس وجود ندارد و به همت و پیگیری مسئولین مشکلی اگر باشد حل خواهد شد.

محمودی از حضور شبانه روزی جمعیت هلال احمر تقدیر نمود و خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر در همه حوادث و سوانح حضوری پیگیر و مؤثر دارد و از رئیس و همه پرسنل آن تشکر کرد.

در ادامه فرماندار املش به اداره توزیع برق املش رفت و از آمادگی این اداره  بازدید بعمل آورد و به آنان خداقوت گفت و از همه پرسنل اداره برق تشکر نمود.

رئیس ستاد بحران شهرستان املش در دیدار پایانی عصر روز پنجشنبه به اداره گاز رفت و از نزدیک با رییس و کارکنان آن اداره خدمات رسان دیدار و گفتگو کرد.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 3

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۵ - بهمن - ۱۳۹۵

    خوب بود آقای فرماندار بعنوان رئیس ستاد بحران شهرستان مسئولین شهرداری املش را بخاط کوتاهی در امر لایروبی برف خیابانهای اصلی شهر و کمبود و عدم وسایل نقلیه عمومی ( تاکسی ) توبیخ می نمودند .


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد