کد خبر: 73801

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ - ۹:۵۱

از بارش ۵۰سانتی متری برف در املش تا ممنوعیت مصاحبه با برخی مسئولین!

بارش برف که از ساعات اولیه صبح امروز آغاز شده همچنان ادامه دارد و لباس سفید خود را بر دامن طبیعت گسترانده است. بابک خادم آزاد در گفتگو با خبرنگار املش ما از بارش ۳۰ سانتی متر بر در مناطق جلگه ای املش و ۵۰ سانتی متری در ارتفاعات بخش مرکزی خبر داد و گفت: […]

بارش برف که از ساعات اولیه صبح امروز آغاز شده همچنان ادامه دارد و لباس سفید خود را بر دامن طبیعت گسترانده است.

بابک خادم آزاد در گفتگو با خبرنگار املش ما از بارش ۳۰ سانتی متر بر در مناطق جلگه ای املش و ۵۰ سانتی متری در ارتفاعات بخش مرکزی خبر داد و گفت: بارش از ساعات اولیه بامدادآغاز شده و همچنان ادامه دارد.

بخشدار مرکزی افزود: در برخی مناطق قطعی موقت برق داشتیم که سریعا برطرف شده است و تاکنون گزارشی مبنی بر مشکلات گزارش نشده است و خانواده ها حتی المقدور از ترددهایشان بکاهند.

پس از خادم آزاد به سراغ ایرج رضایی رئیس اداره راهداری شهرستان املش رفتیم که وی از ممنوعیت مصاحبه در بحران خبر داد و گفت: فرماندار املش قرار است تمام مصاحبه ها را انجام دهد.

محمد اخوان رئیس اداره گاز هم که درجلسه ای حضور داشت پاسخگوی تلفنی خبرنگار ما نبود و پس از برداشتن گوشی تلفن ، آن را قطع کرد.

اکرم پاکزاد رئیس جمعیت هلال احمر از حضور خود درجلسه بحران هلال احمر (در اتاق خودش) خبر داد و گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر مشکلات نداشتیم و فقط چند خودرو در مسیر املش به شلمان برفگیر شده بودند که نیروهای این جمعیت به مناطق اعزام شد.

جلال حسین زاده در گفتگوی تلفنی از آغاز زودهنگام پخت در نانوایی های شهرستان املش خبر داد و گفت: در تمام نانوایی ها پخت انجام میشود و در صورت بروز مشکل قطعی گاز، ۳۰ نانوایی دوگانه سوز آماده خدمات دهی به همشهریان عزیز می باشد.

سید مهدی باشبتن بخشدار رانکوه در تماس تلفنی خبرنگارما اظهار داشت : خبری از بارش برف ندارم چراکه درگیر پروژه های دهه فجر هستم.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد