کد خبر: 73726

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۴۳

استقبال چینی ها از  سرمایه گذاری در سیاهکل

فرماندار سیاهکل  استقبال چینی ها از سرمایه گذاری در سیاهکل خبر داد و گفت: قرار است ۳ پروژه به فاینانس چینی سپرده شود. به گزارش خبرنگار املش ما ، رضا اسلامی فرماندار سیاهکل در دیدار با کیوان محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان که به شهرستان سیاهکل سفر کرده بودند ، این […]

فرماندار سیاهکل  استقبال چینی ها از سرمایه گذاری در سیاهکل خبر داد و گفت: قرار است ۳ پروژه به فاینانس چینی سپرده شود.

به گزارش خبرنگار املش ما ، رضا اسلامی فرماندار سیاهکل در دیدار با کیوان محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان که به شهرستان سیاهکل سفر کرده بودند ، این مطلب را بیان داشت و گفت: سه پروژه سدکولک، محور سیاهکل به ازبرم و احداث تصفیه خانه فاضلاب سیاهکل قرار است به فاینانس چینی سپرده شود.

وی با بیان اینکه شهرستان سیاهکل از چشم انداز زیبا و بکر بهره مند است ، ایام نوروز و تعطیلات تابستانی را بهترین فرصت برای بهره مندی گردشگران از طبیعت سرسبز این شهرستان معرفی کرد.

 

در این جلسه کیوان محمدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی  از اقدامات سازنده رضا اسلامی فرماندار سیاهکل و نماینده این شهرستان تقدیر نمودند و از پروژه های شهرستان که در دهه فجر انقلاب اسلامی قرار است افتتاح شود بازدید کردند و در نشستی برنامه های راهبردی این شهرستان را برای سال ۹۶ تبیین کردند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد