کد خبر: 73625

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۶:۰۷

طرح “خادم” از ۱۲ بهمن در املش آغاز خواهد شد

رئیس جمعیت هلال احمر املش از آغاز اجرای طرح “خادم” از ۱۲ بهمن در املش خبر داد.  اکرم پاکزاد صبح امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما از اجرای طرح “خادم” در سطح شهرستان املش خبر داد و گفت:  جمعیت هلال احمر برای آمادگی بیشتر مردم جهت مواجهه با خطرات و مخاطرات طرح “خادم” را ارائه کرده […]

رئیس جمعیت هلال احمر املش از آغاز اجرای طرح “خادم” از ۱۲ بهمن در املش خبر داد.

 اکرم پاکزاد صبح امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما از اجرای طرح “خادم” در سطح شهرستان املش خبر داد و گفت:  جمعیت هلال احمر برای آمادگی بیشتر مردم جهت مواجهه با خطرات و مخاطرات طرح “خادم” را ارائه کرده است.

وی در تشریح طرح “خادم” گفت: طرح خانواده آماده در مخاطرات موضوع مهمی است که در این طرح به آن پرداخته می‌شود و آموزش و اطلاع‌ رسانی دو بعد مهم این طرح خادم محسوب می‌شود که از ۱۲ بهمن در املش اجرایی خواهدشد.

رئیس جمعیت هلال احمر املش افزود: در مرحله اول این طرح ۸ نفر از داوطلبان طرح “خادم” با حضور درب منازل اقدام به آموزش های لازم خواهند داد و براساس مطالعات صورت گرفته، خانوار های کوچه های شهید ابوالقاسمی ،شهیدان حسنی و شهید یوسف زاده و روستای استادکلایه در مرحله اول این طرح آموزش خواهند دید.

پاکزاد خاطرنشان کرد: هدف اصلی این طرح ،ارتقا سطح آمادگی شهروندان در مواقع بروز حوادث احتمالی و هدف اختصاصی آن آموزش تمام خانواده های ایرانی تا پایان سال ۱۴۰۰ می باشد از طریق مراجعه به درب منازل خانوار ها می باشد به منظور شاخص آمادگی خانوار برای مقابه با بلایا به میزان ۳۰درصد می باشد.

پاکزاد جمعیت هدف شهرستان املش را در سال ۹۵ ، سیصد خانوار اعلام کرد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد