کد خبر: 73567

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۹:۴۷

قاتل پیرمرد سیاهکلی دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی سیاهکل گفت: مأموران پس از حاضر شدن در محل حادثه و بررسی محل جرم و آثار و شواهد موجود؛ در مدت ۸ ساعت قاتل را شناسایی کردند. به گزارش املش ما ،سرهنگ مجید نیکوئی فشتمی در گفتگو با درسیاهکل اظهار داشت: پس از تماس تلفنی مردمی مبنی بر درگیری در روستای چالشم سیاهکل، بلافاصله مأمورین نیروی […]

فرمانده نیروی انتظامی سیاهکل گفت: مأموران پس از حاضر شدن در محل حادثه و بررسی محل جرم و آثار و شواهد موجود؛ در مدت ۸ ساعت قاتل را شناسایی کردند.

به گزارش املش ما ،سرهنگ مجید نیکوئی فشتمی در گفتگو با درسیاهکل اظهار داشت: پس از تماس تلفنی مردمی مبنی بر درگیری در روستای چالشم سیاهکل، بلافاصله مأمورین نیروی انتظامی در صحنه جرم حاضر شدند.

وی افزود: درصحنه جرم پیکر نیمه جان پیرمرد ۸۴ ساله مشاهده شد که بر اثر ضربات چاقو مجروح شده بود و به بیمارستان منتقل شد. اما متأسفانه تلاش پزشکان برای نجات جان این پیرمرد بی فایده بود و وی درگذشت.

فرمانده نیروی انتظامی سیاهکل تصریح کرد: مأموران پس از حاضر شدن در محل حادثه و بررسی محل جرم و آثار و شواهد موجود؛ در مدت ۸ ساعت قاتل را شناسایی کردند.

سرهنگ نیکوئی گفت: در تحقیقات پلیس مشخص شد قاتل مردی ۴۴ ساله بوده که بر اثر اختلافات همسایگی و کینه جویانه قبلی با مقتول، وی را به قتل رسانده است.

وی از تمامی مردم خواست تا خونسردی خودشان را در رودرویی با یکدیگر و اختلافات احتمالی حفظ کنند و از درگیری با یکدیگر اجتناب کنند تا شاهد چنین حوادث تلخ و ناگواری در سطح شهرستان نباشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد