کد خبر: 73559

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۹:۴۴

طنین نوای قربتی دیلمانی در اختتامیه جشنواره موسیقی فجر +عکس

نوای قربتی دیلمانی با صدای محمود فرضی نژاد سرپرست گروه موسیقی دیلمون سیاهکل؛ به پاس زحمات و حماسه های آتش نشان های تهران در حادثه فرو ریختن ساختمان پلاسکو در اختتامیه سی و دومین جشنواره بین المللی فجر طنین انداز شد. به گزارش املش ما به نقل از درسیاهکل، سی و دومین جشنواره موسیقی فجر با معرفی […]

نوای قربتی دیلمانی با صدای محمود فرضی نژاد سرپرست گروه موسیقی دیلمون سیاهکل؛ به پاس زحمات و حماسه های آتش نشان های تهران در حادثه فرو ریختن ساختمان پلاسکو در اختتامیه سی و دومین جشنواره بین المللی فجر طنین انداز شد.

به گزارش املش ما به نقل از درسیاهکل، سی و دومین جشنواره موسیقی فجر با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

نوای قربتی دیلمانی با صدای محمود فرضی نژاد سرپرست گروه موسیقی دیلمون سیاهکل؛ به پاس زحمات و حماسه های آتش نشان های تهران در حادثه فرو ریختن ساختمان پلاسکو در اختتامیه سی و دومین جشنواره بین المللی فجر طنین انداز شد.

در این اجرا که به همراه اساتید موسیقی نواحی ایران و با نام گروه موسیقی پنج اقلیم انجام شد، منیژه واحد دیگر عضو گروه موسیقی دیلمون سیاهکل نیز حضور داشت.

اجرای قطعات چاوش توسط گروه همنوازان سایه و اجرای گروه خنیاگران پنج اقلیم در اختتامیه سی‌و‌دومین جشنواره موسیقی فجر، اجرای سه قطعه «آوار»، «شور عاشقانه» و «بهشت یاد» توسط ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان با خوانندگی علیرضا افتخاری سه قطعه موسیقایی از بخش‌های این مراسم بود که قطعه «آوار» را به یاد حادثه دیدگان و آتش نشانان پلاسکو به اجرا در آمد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد