کد خبر: 73529

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۰

الگوی جوانان ما،شهدایی هستند که از جان خود گذشتند تا این کشور و انقلابش پابرجا بماند

نماینده مردم رودسر و املش اظهار داشت: الگوی جوانان ما،شهدایی هستند که از جان خود گذشتند تا این کشور و انقلابش پابرجا بماند به گزارش خبرنگار املش ما ، اسدالله عباسی در همایش یک روزه اعتیاد و طلاق که در روستای هلو سرای املش برگزار شده بود ، اظهار داشت : جامعه همواره دچار تهدیداتی می شود […]

نماینده مردم رودسر و املش اظهار داشت: الگوی جوانان ما،شهدایی هستند که از جان خود گذشتند تا این کشور و انقلابش پابرجا بماند

به گزارش خبرنگار املش ما ، اسدالله عباسی در همایش یک روزه اعتیاد و طلاق که در روستای هلو سرای املش برگزار شده بود ، اظهار داشت : جامعه همواره دچار تهدیداتی می شود که برخی بدون سرو صداست و برخی دیگر با سر و صدا، اعتیاد بدون سرو صدا و خاموش جامعه را تهدید می کند و علاوه بر فرد معتاد جان انسان های دیگر را نیز تهدید می کند و منجر به از هم پاشیدگی خانواده ها می شود ، طلاق هم مانند اعتیاد است و جامعه با فروپاشی خانواده تغییر خواهد یافت.

وی ادامه داد: برای جلوگیری از پدیده طلاق براساس بررسی ها ،باید تلاش  شود زمینه ازدواج مهیا شود، فقر فرهنگی و برخی ناهنجاری های جامعه باید کار شود و جوان و نوجوان از این ناهنجاری ها مبرا شوند، پیشگیری از اعتیاد باید انجام شود ، پیشگیری بشود تا جوان و نوجوان به سمت اعتیاد صنعتی نرود چرا که اگر این اتفاق بیافتد هزینه بسیاری برای جامعه به بار خواهد آورد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: خدا را شکر در روستاهای ما ، خانواده های متدین حضور دارند و ارزش های نظام و انقلاب رعایت می شود الگوهای جوانان ما، الگوهای ارزشمندی هستند، جوانان شهیدی که از جان خود گذشتند تا این کشور و انقلابش پابرجا بماند. دشمن برای تمام خانواده ها برنامه ریزی کرده است یکی از راه های نفوذ همین مواد مخدراست بایستی آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی برنامه مقابله داشته باشند، باید تلاش کنیم این پدیده شوم دامن گیر خانواده ها نشود. مجلس هم در برنامه ششم توسعه برنامه ریزی پیشگیرانه مصوب کرده است.

عباسی تصریح کرد: در مراسم و برنامه ها کمتر واعظ و سخنرانی را دیده ام که با مطالعه در این زمینه ها وارد شده باشد، سازمان تبلیغات اسلامی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید اقدامات لازم را برنامه ریزی کنند ، جلسات و همایش ها برگزار شود و مسائل فرهنگی منطقه بررسی و ریشه یابی شود. چقدر برای تربیت یک فرزند زحمت کشیده می شود تا جامعه سالمی تشکیل شود ولی خدای نکرده وقتی به دام اعتیاد می افتد جامعه را از مسیرش دور می کند.

وی ادامه داد: در سال زراعی ۹۵ ، افزایش تولید چای را داشتیم و باید برای این موضوع جشن بگیریم تا تشویقی باشد تولید چای در سال زراعی بعد نیز افزایش یابد، قیمت چای تضمینی اعلام شده یعنی هرچقدر تولید شود و تحویل داده بشود از طرف دولت خریداری می شود، تولید چای باید افزایش پیدا کند، بسته بندی بشود تا ارزش افزوده زیاد شود.

نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه از آزاربن تا سه راه رانکوه مرکز ورزشی وجود ندارد، اظهار داشت : باید برنامه ریزی های لازم صورت گیرد، فضاهای ورزشی جدید آماده شود ، این فضاها وقتی ایجاد شد اشتغال و کار فراهم می شود و بیکاری کنار گذاشته می شود، برای جوانی که آماده به کار می شود بستر اشتغال فراهم می شود  مشکلاتی داریم باید رفع شودتا آنچه حق جامعه و مردم است به درستی ادا شود.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد