کد خبر: 73526

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۸:۳۰

اگر چای رونق یابد گردش مالی آن شهرستان را رونق میدهد/ پرداخت ۹۰درصدی مطالبات چایکاران پس از ۴ماه منت سر ملت است

امام جمعه املش در گردهمایی یک روزه طلاق واعتیاد اظهار داشت:اگر چای رونق یابد گردش مالی آن ، شهرستان را رونق میدهد  به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی گردهمایی یک روزه اعتیاد و طلاق که در روستای هلوسرای سفلی بخش رانکوه برگزار شد، اظهار داشت : همه می دانیم داستان […]

امام جمعه املش در گردهمایی یک روزه طلاق واعتیاد اظهار داشت:اگر چای رونق یابد گردش مالی آن ، شهرستان را رونق میدهد 

به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی گردهمایی یک روزه اعتیاد و طلاق که در روستای هلوسرای سفلی بخش رانکوه برگزار شد، اظهار داشت : همه می دانیم داستان اعتیاد و طلاق چیست، ۳۷ سال از انقلاب گذشته هم اعتیاد زیاد شده و هم طلاق ، زیاد یعنی بحران ، خدا را شکر بنده معتاد متحجر در املش ندیده ام.  معتاد یک بیمار است ، فردی که طلاق میگیرد نیز یک بیمار است و باید به دید بیمار نگاه شود.

وی ادامه داد: فقر فرهنگی و اقتصادی در جامعه رشد کرده است، فقر فرهنگی دست من طلبه ، استاد دانشگاه و معلم وجود دارد و در بخش اقتصادی چه کسی باید برای ما کار کند ما باید کار کنیم یا دیگران برای ما، این چای که در املش وجود دارد، این  طلای سبز ، چه بلایی سرش آوردیم. وقتی بچه های ما استعداد دکترای علوم هسته ای را دارند چرا باید به دیپلم و لیسانس آنها اکتفا کنیم. اگر چای را در شهرستان خودمان رونق دهیم گردش مالی ۳۰۰ میلیاردی آن شهرستان را رونق می دهد.

امام جمعه املش افزود: چند وقت پیش به روستای گوشتپزان املش رفته بودم ، یکی از اهالی گفت :۴  ماه است چای را تحویل داده ام ولی پولی نگرفته ام.چای باید تبدیل به گفتمان بشود، مطالبه گری بشود، ائمه جمعه منطقه باید پیش قراول مطالبه گری چای باشند. باید روجانیت همانند سال ۴۲ جلو بیافتد سینه سپر کند. مگر می شود ۴ ماه از تحویل چای گذشته باشد بعد مسئولی بیاید و سر ملت منت بگذارد، ما ۹۰درصد مطالبات را پرداخت کرده ایم. از سال ۱۳۲۰ دارند چای می خرند ، هرچقدر جوتر می رویم مردم ناامید تر میشوند بعد می آیند و می گوید طلای سبز..

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی تصریح کرد: برخی افراد در همین کشور مان داردند هزاران میلیارد می خوردند و بعد فقط شعار مبارزه با مفسدان را سر می دهیم این کجای ایدئولوژی انقلاب بوده است. بعد جوان ما بدلیل بیکاری باید برود در آلاچیق های سفید آب ، بلوردکان و … بنشیند و به سمت فساد برود. تمام فساد ها از این آلاچیق ها نشات می گیرد. آلاچیق هایی که هر روز مانند قارچ رشد می کنند. جوان کار داشته باشد به دنبال آلاچیق نشینی نمی رود وقتی از سر کار می آِد خسته است و توان رفتن به آلاچیق ندارد.

وی در پایان اظهار داشت : از مسئولین می خواهم اقدامی صورت دهند نه مشکل چای پیچیده است و نه اعتیاد و طلاق.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد