کد خبر: 73368

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۸

مراسم نکوداشت عملیات غرور آفرین کربلای۵ در املش برگزار شد +تصاویر

مراسم نکوداشت عملیات غرور آفرین کربلای ۵ در قالب خاطره گویی پنج رزمنده شرکت کننده در این عملیات بعد از نماز مغرب و عشای دیروز در مصلای امام خمینی(ره) املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، مراسم نکوداشت عملیات غرور آفرین کربلای ۵ در قالب خاطره گویی پنج رزمنده شرکت کننده در این عملیات بعد […]

مراسم نکوداشت عملیات غرور آفرین کربلای ۵ در قالب خاطره گویی پنج رزمنده شرکت کننده در این عملیات بعد از نماز مغرب و عشای دیروز در مصلای امام خمینی(ره) املش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، مراسم نکوداشت عملیات غرور آفرین کربلای ۵ در قالب خاطره گویی پنج رزمنده شرکت کننده در این عملیات بعد از نماز مغرب و عشای دیروز در مصلای امام خمینی(ره) املش برگزار شد.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی در این مراسم ، انقلاب را مدیون رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت: افتخاراتی که در آن دوران نصیب ملت ایران شد ، در هیچ دوره ای در این حد افتخار کسب نکرده است.

وی ادامه داد :امروز  فتح قله های علمی دنیا در زمینه هسته ای ، مدیون شهدای هسته ای هستیم و جانفشانی و شهادت مدافعین حرم هم بر افتخارات این ملت و نظام افزونی بخشیده است. گرچه جنگ سخت و نظامی تمام شد ولی جنگ همچنان ادامه دارد.

قبل از امام جمعه املش جمشید شعبانپور رئیس هیأت رزمندگان املش، عیسی پژوهی، هوشنگ نظریان و مصطفی نوری از رزمندگان و جانبازان عملیات فتح المبین خاطرات کوتاهی از این عملیات غرورآفرین را تشریح و بازگو کردند.
شهرستان املش در عملیات فتح المبین با یک گروهان نیروی بسیجی در گردان کمیل از لشکر قدس در زیر مجموعه قرارگاه نجف حضور داشت و ۱۱ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

تصاویر و خبر : مهدی نظرپاک

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد