کد خبر: 73300

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۶:۰۰

برگزاری یادواره شهدای شهرستان املش در ۱۲ اسفند۹۵

فرمانده سپاه املش از برگزاری یادواره شهدای شهرستان املش در ۱۲ اسفند۹۵ همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد. سرهنگ۲ پاسدار سید جعفر حسینی در گفتگو با خبرنگار املش ما  از برگزاری اولین جلسه ستاد یادواره شهدا شهرستان املش در سپاه ناحیه املش خبر داد و گفت: مراسم یادواره شهدای شهرستان ۱۲ اسفند ماه […]

فرمانده سپاه املش از برگزاری یادواره شهدای شهرستان املش در ۱۲ اسفند۹۵ همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد.

سرهنگ۲ پاسدار سید جعفر حسینی در گفتگو با خبرنگار املش ما  از برگزاری اولین جلسه ستاد یادواره شهدا شهرستان املش در سپاه ناحیه املش خبر داد و گفت: مراسم یادواره شهدای شهرستان ۱۲ اسفند ماه همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار خواهد شد.

وی افزود: یادواره شهدا باید تجلی راه شهیدان باشد و از آن جایی که سپاه پاسداران افتخار دبیری و برگزاری این امر مهم را بر عهده دارد  نیازی به هماهنگی با هیچ شخص حقیقی و حقوقی نداشته و با کمال قدرت این ماموریت عظیم را انجام خواهد داد.

فرمانده سپاه املش خاطرنشان کرد: یادواره های شهدا پاسداشت یاد و خاطره انسان هایی است که از جان خود برای انقلاب و نظامی اسلامی مان گذشتند و برما وظیفه است فرهنگ ناب جبهه و شهادت را به نسل های آینده انقلاب منتقل سازیم و همواره این برنامه ها توسط مردم اجرا شده  و اهالی قدرشناس وبصیر شهرستان،خانواده های شهدا،جانبازان و ایثارگران با حضور خود به آن جلوه معنوی داده اند.

سرهنگ ۲پاسدار حسینی تصریح کرد: امیداریم  در مسیر شهدا ثابت قدم باشیم

ارسال دیدگاه

کسب درآمد