کد خبر: 73268

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۷:۰۹

۶ کارخانه ای که مطالبات چایکاران را پرداخت نمی کنند، تمدید قرار داد نخواهند شد

رئیس اداره چای املش گفت: ۶ کارخانه در املش شناسایی شده است که  مطالبات چایکاران را پرداخت نمی کند، سازمان چای سال آینده  با این کارخانجات تمدید قرار داد نخواهد کرد. رئیس اداره چای شهرستان املش صبح امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: با کارخانجاتی که در خصوص پرداخت مطالبات چایکاران کوتاهی کرده […]

رئیس اداره چای املش گفت: ۶ کارخانه در املش شناسایی شده است که  مطالبات چایکاران را پرداخت نمی کند، سازمان چای سال آینده  با این کارخانجات تمدید قرار داد نخواهد کرد.

رئیس اداره چای شهرستان املش صبح امروز در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: با کارخانجاتی که در خصوص پرداخت مطالبات چایکاران کوتاهی کرده اند ، قرارداد تمدید نخواهد شد.

عیسی طالبی افزود : تاکنون ۶ کارخانه در املش شناسایی شده است که اگر به موقع نسبت به پرداخت مطالبات چایکاران اقدام نکنند ، سال آینده به هیچ وجه تمدید قرارداد نمی شوند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۹۱درصد مطالبات چایکاران پرداخت شده است که ۶۲ درصد حق السهم دولت به صورت کامل بوده و مابقی حق کارخانجات می باشد.

گفتنی است، شهرستان املش ۵۲۰۰ هکتار باغ چای دارد که ۴۸۵۰ هکتار آن فعال است و ۳۴ کارخانه چایسازی در این شهرستان چای را فرآوری می‌نمایند و این شهرستان با تولید ۳۲ درصد چای داخلی بزرگترین تولیدکننده چای کشور است.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد