کد خبر: 73243

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۱

حذف دفترچه درمانی سازمان تامین اجتماعی تا پایان سال

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛ براساس یکی از مصوبات یکصد و هفتمین شورای معاونان، سازمان تامین اجتماعی مقرر شد که با یک برنامه ریزی و زمان بندی مشخص، دفترچه درمانی تا پایان سال در تمامی استان‌ها حذف شود. به گزارش املش ما ، روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بر اساس تصمیم شورای معاونان سازمان تامین […]

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛ براساس یکی از مصوبات یکصد و هفتمین شورای معاونان، سازمان تامین اجتماعی مقرر شد که با یک برنامه ریزی و زمان بندی مشخص، دفترچه درمانی تا پایان سال در تمامی استان‌ها حذف شود.

به گزارش املش ما ، روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بر اساس تصمیم شورای معاونان سازمان تامین اجتماعی همچنین معاونت درمان، این سازمان موظف شد به‌صورت سیستماتیک و با تدوین شاخص‌ها و پارامترهای کمی و کیفی نسبت به ارائه اطلاعات مربوطه در قالب داشبورد مدیریتی، گزارش‌های توجیهی و بررسی هزینه-فایده طرح حذف دفترچه در مراکز درمانی اقدام کند.

همچنین بر اساس یکی دیگر از مصوبات شورای معاونین سازمان تامین اجتماعی مقرر شد به منظور جلو گیری از تحمیل هزینه‌های اجتماعی و مالی، بازنگری بخشنامه‌ها، دستورالعمل‌ها، رویه‌ها و… در راستای روان سازی امور در دستور کار حوزه‌های فنی و حقوقی این سازمان قرار گیرد.

برچسب‌ها
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد