کد خبر: 73240

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۸:۳۰

دوشنبه هرهفته املش خواهیم بود / ساختمان پیشنهادی در شأن این نهاد نبوده است

به جهت پیگیری عدم داشتن ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه در شهرستان املش با سراغ رئیس این اداره رفتیم و از وی جویای حل این مشکل شدیم. به گزارش خبرنگار املش ما ، در جلسه شورای اداری شهرستان املش که عصر روز گذشته در فرمانداری برگزار شد، ماجرای ۱۱ ساله ساختمان اوقاف و امور […]

به جهت پیگیری عدم داشتن ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه در شهرستان املش با سراغ رئیس این اداره رفتیم و از وی جویای حل این مشکل شدیم.

به گزارش خبرنگار املش ما ، در جلسه شورای اداری شهرستان املش که عصر روز گذشته در فرمانداری برگزار شد، ماجرای ۱۱ ساله ساختمان اوقاف و امور خیریه دوباره مطرح گردید و  از عدم تخصیص زمین یا ساختمان برای ارتباط شهروندان با این نهاد فرهنگی گلایه شد.

به همین دلیل صبح امروز در تماس تلفنی با حجت الاسلام عباس خوبرو رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های رودسرو املش این مطلب را جویا شدیم و از وی برنامه های این نهاد را پرسیدیم.

حجت الاسلام خوبرو به خبرنگار املش ما گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته و هماهنگی های لازم از سوی امام جمعه املش ، قرار شد روزهای دوشنبه با حضور در املش در خدمت مردم باشم و چون سیستم اداری اوقاف و امور خیریه ، به صورت اتوماسیون اداری است نمی توان تمام خدمات این نهاد را ارائه کرد.

وی ادامه داد: در جلسه شورای اداری مطرح شد که شهرداری زمینی را به اداره اوقاف و امور خیریه اختصاص دهد و براساس دستور العمل ها باید زمین بنام اداره اوقاف باشد تا این نهاد اقدام به ساخت ساختمان اداری بنماید . لازم بذکراست اوقاف و امورخیریه تمام هزینه های ساخت را خود متقبل می شود.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های رودسر و املش خاطرنشان کرد: در زمان ریاست سابق این اداره ، اتاقی در ساختمان میراث فرهنگی اختصاص داده شده بود که در شأن نهاد فرهنگی اوقاف نبود و چون جایگاه خوبی برای تردد افراد نبود رئیس سابق آن را نبپذیرفتند و برای برنامه های اوقاف با همکاری امام جمعه سابق از دفتر نهاد امام جمعه استفاده میشده است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد