کد خبر: 73237

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۴

بهره مندی اهالی”شیه” از گاز طبیعی به عنوان اولین روستای ییلاقی املش

رئیس اداره گازاملش از بهره مندی اهالی”شیه” از گاز طبیعی به عنوان اولین روستای ییلاقی املش خبرداد. به گزارش خبرنگار املش ما ، محمد باقر اخوان در جلسه شورای اداری از بهره مندی ۹۹٫۵ درصدی شهروندان املشی و رانکوهی از نعمت گاز شهری خبر داد و گفت: ۱۵هزار و ۷۰۰ مشترک گاز در شهرستان از نعمت گاز […]

رئیس اداره گازاملش از بهره مندی اهالی”شیه” از گاز طبیعی به عنوان اولین روستای ییلاقی املش خبرداد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، محمد باقر اخوان در جلسه شورای اداری از بهره مندی ۹۹٫۵ درصدی شهروندان املشی و رانکوهی از نعمت گاز شهری خبر داد و گفت: ۱۵هزار و ۷۰۰ مشترک گاز در شهرستان از نعمت گاز شهری برخوردارند.

وی همچنین به ۷۴۸۱ مشترک ، ۸۵ روستای دو بخش مرکزی و رانکوه اشاره داشت و گفت: تاکنون ۸۳ درصد جمعیت روستایی شهرستان املش نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

رئیس اداره گاز شهرستان املش خاطرنشان کرد: دو روستای کوهپایه ای بیلی لنگه و تابستان نشین با توجه به رانشی بودن مسیر خط انتقال هنوز گاز ندارند و پس از مطالعات فنی که در دست بررسی است اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

اخوان  تصریح کرد : گاز رسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار مناطق کوهستانی آغاز شده و ۸ خانوار ساکن روستای شیه بعنوان اولین روستای ییلاقی املش از نعمت گاز شهری بهره مند خواهند شد.

گفتی است ، روستای “شیه” در دهستان سمام قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۶۶ نفر (۲۴خانوار) بوده‌است.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد