کد خبر: 73228

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۸

کار مدیریتی در شهرستان املش خیلی کُند پیش می رود/ وجود اداره اوقاف در شهرستان لازم است

جلسه شورای اداری شهرستان املش عصر امروز با حضور مدیران ادارات در فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در جلسه شورای اداری که عصر امروز در فرمانداری املش برگزار شد، گفت:کار مدیریتی در شهرستان املش خیلی کُند پیش می رود ، باید فرصت را برای نیروهای ارزشمند […]

جلسه شورای اداری شهرستان املش عصر امروز با حضور مدیران ادارات در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در جلسه شورای اداری که عصر امروز در فرمانداری املش برگزار شد، گفت:کار مدیریتی در شهرستان املش خیلی کُند پیش می رود ، باید فرصت را برای نیروهای ارزشمند که روحیه جهادی دارند فراهم کنیم. امیرکبیر رحمت الله علیه چندسال جلوتر از ژاپنی ها و چینی ها به فکر ساخت کشورش افتاد ولی برخی انسان های تنبل نگذاشتند به هدفش برسد، مگر ما چه چیزی کمتر از ژاپنی ها داریم ، IQ  ما ایرانی ها بسیار بیشتر از آنهاست و در بین ایرانی ها ، ما گیلانی ها از لحاظ هوش و استعداد در رتبه اول قرار داریم.

وی ادامه داد: برخی دوستان ادارات در املش با امام جمعه ارتباط ندارند ، امام جمعه را تشکیلات حکومتی ببینید، صرف یک روحانی که جایگاه معمولی دارد نبینید، اگر بخواهیم از ظرفیت رسانه ای مان استفاده کنیم ، صدای ما تهران هم شنیده خواهد شد (فعلا آقای شریفی تصاویر ما را در کانال قرار میدهد)، برخی مشکلات را نمی خواهیم کشوری بشود ، درد مردم را می فهمم ، وقتی فریاد می زنم هیچ نهاد حمایتی نیست که از کشاورز حمایت کند ، می دانم کسی نیست.

امام جمعه املش با بیان اینکه اگر می خواهید روحیات بنده را مطلع شوید، گفت: ارتباطی بگیرید با نمایندگان رشت و فرماندار سابق این شهرستان،برخی مدیران املش تا الان ارتباطی نگرفته اند هیچ ، حتی تماس هم نگرفته اند.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی در ادامه به مزیت های نسبی موقوفات اشاره کرد و گفت: موقوفات شهرستان کم نیستند و مستلزم راه اندازی اداره اوقاف در شهرستان هست ، جلسه با حضور حجت الاسلام خوبرو رئیس اوقاف شهرستان رودسر و املش و حجت الاسلام عادلی مدیرکل اوقاف شهرستان ترتیب داده شود و مشکل عدم داشتن اداره حل گردد.

وی با باین اینکه باید در حوزه تربیت بدنی سرمایه گذاری شود ، اذعان داشت: علی رغم اینکه مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان ، مدیر توانمند و چهره ورزشکاری است از جهتی دغدغه ورزشکاران را دارد. یکی از نیکوکاران املشی پیشنهاد دادند که اگر زمینی تعرفه شود ساختمان زورخانه را از صفر تا صد بدون اعتبارات دولتی خواهد ساخت.

امام جمعه املش خاطرنشان کرد: مشکلات شهری بسیار زیاد است ،در حوزه رفاهی شهرستان املش از عهده شهرداری خارج است باید از ظرفیت دکتر عباسی نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش بهره برد از حمایت های استاندار نیز استفاده شود.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی در پایان از همگان خواست با توجه به نزدیکی به دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شورای شهر ، فضای جامعه را آرام نگه دارند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد