کد خبر: 73205

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۸:۵۱

راهکار رونق اقتصادی املش،معرفی برندهای مختلف غذایی است

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گیلان گفت: راهکار رونق اقتصادی املش،معرفی برندهای مختلف غذایی است به گزارش خبرنگار املش ما ، محمد رضا شیخ الاسلامی در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان املش که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شده بود ، اظهار داشت : اعتبار صندوق کارآفرینی امید در کشور یک هزار میلیارد تومان می باشد که […]

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گیلان گفت: راهکار رونق اقتصادی املش،معرفی برندهای مختلف غذایی است

به گزارش خبرنگار املش ما ، محمد رضا شیخ الاسلامی در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان املش که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شده بود ، اظهار داشت : اعتبار صندوق کارآفرینی امید در کشور یک هزار میلیارد تومان می باشد که برای ایجاد ۵۰ هزار شغل تعیین شده است.

وی با بیان اینکه بستر های لازم برای گردشگری در شهرستان املش فراهم نشده است، افزود: می توان با استفاده از ظرفیت موجود در املش و  معرفی برندهای مختلف غذایی، شاهد رونق اقتصادی منطقه باشیم.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان گیلان خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم بافت روستاها با همان شکل قدیمی بازسازی و خدمات جذب گردشگر فراهم شود و یکی از راه های پیشبرد این هدف ساماندهی و گسترش رستوران ها می باشد.

گفتنی است از ابتدای سالجاری ۲میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال و ازدواج توسط دستگاههای اشتغالزا با تعامل بانکها و صندوق کار افرینی امید به جوانان شهرستان اعطا شده است.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد