کد خبر: 73202

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۸:۲۳

معرفی ۲۱طرح اشتغالزایی به بانک های عامل/ مدیران برای حل مشکلات شرکت ریسندگی چاره اندیشی کنند

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور مدیران استانی صندوق کارآفرینی امید و جهادکشاورزی در املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی  در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان املش اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی جلساتی در شهرستان برگزار شده و برنامه ریزی […]

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور مدیران استانی صندوق کارآفرینی امید و جهادکشاورزی در املش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی  در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان املش اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری برای تحقق اقتصاد مقاومتی جلساتی در شهرستان برگزار شده و برنامه ریزی های لازم انجام پذیرفته است.

وی ادامه داد: در سال جاری برای ۲۱۰ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است و ۲۱ طرح در کارگروه اشتغال شهرستان مطرح گردیده و به بانک های عامل استان معرفی شده است.

فرماندار املش افزود:  برای رفع موانع تولید با همکاری و تعامل با مدیران کل می توان راهکار هایی برای حل مشکلات اشتغال و توسعه منطقه پیدا کرد و انتظار بر این است تمام مسئولین در این خصوص پای کار باشند.

محمودی با معرفی روستای ورکوره بخش رانکوه املش به عنوان نمونه اشتغال و گردشگری،گفت: این روستا از همه جهات مورد بررسی قرار گرفته و به عنوان روستای شاخص معرفی شده تا الگوی برای روستاهای دیگر باشد.

محمودی در پایان خواستار چاره جویی برای حل مشکلات شرکت ریسندگی املش شد.

گفتنی است در این جلسه شیخ الاسلامی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و جهانساز معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان گیلان حضور داشتند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد