کد خبر: 73148

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۲

بازدید معاون وزیر راه از پروژه چهار بانده املش به شلمان +تصاویر

امیر امینی معاون وزیر راه و شهرسازی پیش از ظهر امروز از پروژه چهاربانده املش به شلمان بازدید کرد. امیر امینی در حاشیه بازدید از پروژه چهاربانده املش به شلمان در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: حدود ۸هزار میلیارد تومان در بودجه سال آینده برای وزرات راه و شهرستازی از سوی دولت پیشنهاد شده […]

امیر امینی معاون وزیر راه و شهرسازی پیش از ظهر امروز از پروژه چهاربانده املش به شلمان بازدید کرد.

امیر امینی معاون وزیر راه امیر امینی در حاشیه بازدید از پروژه چهاربانده املش به شلمان در گفتگو با خبرنگار املش ما اظهار داشت: حدود ۸هزار میلیارد تومان در بودجه سال آینده برای وزرات راه و شهرستازی از سوی دولت پیشنهاد شده که نسبت سال جاری افزایش داشته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : در بودجه امسال برای ساخت ۲هزار کیلومتر راه و حدود ۵۰۰ کیلومتر راه آهن از اعتبارات ملی برنامه ریزی شد که در صورت تحقق ۱۰۷کیلومتر بزرگراه ، ۵۹۰کیلومتر راه آهن و مقداری راه های اصلی تحویل مردم خواهد شد.

وی با تشکر از پیمانکار پروژه جهاربانده املش به شلمان اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای تخصیص اعتبارات انجام خواهد شد.

خاوری منافیخاوری مدیرکل راه استان گیلان در تشریح پروژه چهاربانده املش به شلمان گفت: این پروژه به ۱۱ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و تاکنون ۳۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و باتوجه به توان پیمانکار در صورت تخصیص بودجه امیدواریم پروژه ۷ الی ۸ ماهه به اتمام برسد.

منافی پیمانکار پروژه ۴ بانده املش به شلمان با تقدیر از نگاه ویژه مسئولین اظهار داشت : فاز دوم و سوم این پروژه به طول ۶ کیلومتر از سال ۹۲ آغاز شده که در آن زمان ۱۰میلیارد اعتبار پیش بینی شده بود ولی با توجه به اوضاع اقتصادی و گرانی اکنون نیاز به ۲۰میلیارد تومان دارد.

وی افزود: این پروژه هیچ گاه تعطیل نشده است و فقط سرعت پیشرفت کار کم بوده که در صورت تخصیص اعتبارات لازم سرعت ادامه کار افزایش خواهد داشت.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد