کد خبر: 73142

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۴

محور شلمان به املش، حیاتی ترین راه مواصلاتی شهرستان به شمار می آید

فرماندار املش گفت: محور شلمان به املش، حیاتی ترین راه مواصلاتی شهرستان می آید. یونس محمودی در گفتگو با خبرنگار املش ما ، محور شلمان به املش را مهمترین و حیاتی ترین راه مواصلاتی شهرستان دانست و اظهار داست: در صورت محقق شدن این پروژه ، موجب تسهیل در امر ارتباطات و چالش های اقتصادی ، کشاورزی،صنعتی […]

فرماندار املش گفت: محور شلمان به املش، حیاتی ترین راه مواصلاتی شهرستان می آید.

فرماندار املشیونس محمودی در گفتگو با خبرنگار املش ما ، محور شلمان به املش را مهمترین و حیاتی ترین راه مواصلاتی شهرستان دانست و اظهار داست: در صورت محقق شدن این پروژه ، موجب تسهیل در امر ارتباطات و چالش های اقتصادی ، کشاورزی،صنعتی و ایمن سازی برای ورود مسافران خواهد شد.

فرماندار املش به سفر معاون وزیر راه اشاره کرد و گفت: در سفر ایشان که پیش از ظهر امروز برگزار شد ، پیگیری اتمام هرچه سریع تر پروژه شلمان به املش و تسریع در پرداخت مطالبات شدیم تا چالش های محتمل مرتفع شود.

وی خاطرنشان کرد: اتمام هرچه سریع تر این پروژه ، شهرستان را در نیل به اهداف متعالی اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود نزدیک تر خواهد کرد.

محمودی در پایان بیان نمود: اعتبارات شهرستان ۶۲درصد افزایش داشته که تاکنون ۵۰درصد تخصیص داشته ایم و امیدواریم با اختصاص باقی اعتباراتبتوانیم پروژه های عمرانی را به بهره برداری برسانیم.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد