کد خبر: 73136

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۱:۰۳

فقط ۱۵درصد جمعیت شهری عوارض پرداخت می کنند

شهردار املش با بیان اینکه از ۶۵۰۰ شهروند املشی فقط ۱۵ درصد عوارض پرداخت می کنند ، گفت : این رقم در نهایت ۱۶درصد میزان پیش بینی بودجه سال است. بابک ریحانی در گفتگو با خبرنگار املش ما ، به گزارش مختصری از بخش ممیزی شهرداری پرداخت و گفت: سالانه در چند نوبت قبوض عوارض […]

شهردار املش با بیان اینکه از ۶۵۰۰ شهروند املشی فقط ۱۵ درصد عوارض پرداخت می کنند ، گفت : این رقم در نهایت ۱۶درصد میزان پیش بینی بودجه سال است.

بابک ریحانی در گفتگو با خبرنگار بابک ریحانیاملش ما ، به گزارش مختصری از بخش ممیزی شهرداری پرداخت و گفت: سالانه در چند نوبت قبوض عوارض شهرداری بین حدود ۶۵۰۰ شهروند املشی توزیع می گردد ولی متاسفانه حدود ۱۰۰۰ شهروند اقدام به پرداخت عوارض می کنند، یعنی حدود ۱۵ درصد جمعیت شهری املش که در نهایت رقمی که پرداخت می شود ۱۶درصد میزان پیش بینی شده آن است.

شهردار املش افزود: یکی از راه های دریافت عوارض از شهروندان طرح موضوع از طریق کمیسیون ماده ۷۷ است که با توجه به مطالبات بالای یک میلیارد تومانی شهرداری از ادارات سطح شهر و عدم همکاری برخی از ادارات ، متاسفانه مجموع مطالبات شهرداری به مبلغ ۲میلیارد تومان می رسد.

وی در پاسخ به موضوع بدهی ۱۲میلیاردتومانی شهرداری که چندروزی است در یکی از کانال های تلگرامی مطرح شده ، گفت: برخی با شایعه پراکنی به دنبال تخریب و به حاشیه بردن مجموعه خدوم شهرداری هستند که از تک تک آنها خواستارم اگر سندی بر این ادعا(بدهی ۱۲میلیاردی) دارند در اختیار رسانه ها قرار داده و در این مقوله شفاف سازی کنند.

ریحانی تصریح کرد: شهرداری با تمام توان در حال پیگیری رفاه شهروندان می باشد و از تمام شهروندانی که دلسوزانه به جهت پیشرفت شهری با دغدغه های شان کمک می کنند سپاس گذارم و امیدواریم با تمام توان با اجرای اقدامات عمرانی و زیربنایی رفاه شهروندان را بیش از پیش فراهم سازیم.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد