کد خبر: 73118

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۰:۴۴

بی ثمری دانشگاه آزاد پس از گذشت ۸سال برای شهرستان املش!

دانشگاه آزاد رودسر و املش پس از گذشت ۸ سال فقط هیچ ثمری به جز یک تابلوی زنگ زده برای شهرستان املش نداشته است. به گزارش خبرنگار املش ما ، سالهاست بسیاری از شهروندان املشی در گذر به سمت شلمان از کنار تابلویی رد می شوند که فقط زنگار زمان برای شهرستان به یادگار گذاشته است. […]

دانشگاه آزاد رودسر و املش پس از گذشت ۸ سال فقط هیچ ثمری به جز یک تابلوی زنگ زده برای شهرستان املش نداشته است.

تابلوی دانشگاه آزاد رودسر و املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، سالهاست بسیاری از شهروندان املشی در گذر به سمت شلمان از کنار تابلویی رد می شوند که فقط زنگار زمان برای شهرستان به یادگار گذاشته است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش در بهمن ۸۲ به عنوان مرکز زیر نظر واحد لاهیجان آغاز به کار نمود و در سال ۱۳۸۶ به واحد مستقل دانشگاهی تبدیل شد . در همان سال یعنی ۱۳۸۶ تعدادی از واحد های دانشگاهی در یکی از ساختمان های آموزشی املش(دبیرستان شهدای لطیفی) شروع به تدریس گردید ولی دیری نپایید که دوام برگزاری کلاس ها فرو نشست و بطور غیررسمی تدریس تعطیل شد و تابلوی دانشگاه که زنگار زمان می خورد ، دلخوشی مردمان خوب املش شد.

 

از طرفی دیگر بی تفاوتی و بی توجهی مسئولین شهرستان به امتیاز مهم و ارزشمند جذب توریسم علمی ، بر زنگار این دانشگاه می افزاید و اوضاع اقتصاد ضعیف و تک قطبی املش را که می توانست پویا نماید بی نتیجه گذاشته است  (شاید هم مسئولین با تفاوت باشند ولی شهروندان املشی که هنوز چیزی ندیده اند)

دانشگاهی که متولیان آن در ابتدای تصمیم گیری بجهت راه اندازی در این شهرستان، نگاه افزایش توریسم علمی و در نهایت توسعه اقتصادی را دنبال می کردند ولی در بی تفاوتی مسئولین بدون خروجی ماند.

تنها افتخاری که دانشگاه آزاد رودسر و املش برای شهرستان داشته ، آن هم فقط در حد عرق شهروندی ، ریاست یک املشی بر مسند این دانشگاه است.

ایکاش مسئولین شهرستان املش با اندکی ژرف نگری ، املش را از تک قطبی اقتصادی به تنوع اقتصاد پایدار سوق می دادند تا شاهد مهاجرت های شهروندان فهیم به شهرهای دیگر نبودیم.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد