کد خبر: 73116

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۷:۰۳

گورخواب که هیچ، کارتن خواب هم نداریم

شهردار املش گفت: گورخواب که هیچ، کارتن خواب هم نداریم به گزارش خبرنگار املش ما ، پس از مطرح شدن مطلبی با عنوان گورخواب ها در شهر تهران به سراغ شهردار املش رفتیم و از وی در این خصوص به گفتگو نشستیم. بابک ریحانی در پاسخ به سوال خبرنگار املش ما مبنی بر وجود گورخواب در […]

شهردار املش گفت: گورخواب که هیچ، کارتن خواب هم نداریم

بابک ریحانیبه گزارش خبرنگار املش ما ، پس از مطرح شدن مطلبی با عنوان گورخواب ها در شهر تهران به سراغ شهردار املش رفتیم و از وی در این خصوص به گفتگو نشستیم.

بابک ریحانی در پاسخ به سوال خبرنگار املش ما مبنی بر وجود گورخواب در املش اظهار داشت: گورخواب که هیچ ، ما در سطح شهرستان کارتن خواب هم نداریم.

شهردار املش افزود: فرهنگ بالا و غنی یکی از شاخصه های مهم اهالی و شهروندان فهیم شهرستان املش است و همواره در کمک و دست گیری از هم پیشی میزنند و با آنکه وضع اقتصادی ضعیف است ،خدا را شکر متکدیان هم فعالیت ندارند.

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۱۲ - دی - ۱۳۹۵

    با عنایت به فعالیت و رشد روز افزون قلیان سراها در سالهای اخیر در نقاط مختلف محلات شهر املش و استقبال جوانان و نوجوانان از این مواد افیونی و تفننی پدیده کارتن خوابی در سالهای آتی توسط معتاداین قلیان سراها ی این شهرستان دور از انتظار نیست .


    پاسخ

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد