کد خبر: 73095

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۵

عدم دخل و تصرف فرمانداری در برداشت شن از بستر رودخانه ها

معاون فرماندار املش از عدم دخل و تصرف فرمانداری در برداشت شن از بستر رودخانه ها خبر داد و گفت: فقط  در مواقع اضطرار نقش نظارتی برعهده دارد. به گزارش خبرنگار املش ما ، اسماعیل درویش در خصوص برداشت بی رویه از بستر رودخانه شلمان رود گفت:  بر اساس دستورالعمل های موجود ، فرمانداری هیچگونه دخل […]

معاون فرماندار املش از عدم دخل و تصرف فرمانداری در برداشت شن از بستر رودخانه ها خبر داد و گفت: فقط  در مواقع اضطرار نقش نظارتی برعهده دارد.

اسماعیل درویشبه گزارش خبرنگار املش ما ، اسماعیل درویش در خصوص برداشت بی رویه از بستر رودخانه شلمان رود گفت:  بر اساس دستورالعمل های موجود ، فرمانداری هیچگونه دخل و تصرفی ندارد و در مواقع اضطرار نقش نظارتی خود را اعمال میکند.

معاون فرماندار املش افزود: شرکت ایده ال بر اساس تفاهم نامه ای که با راه و شهرسازی استان به جهت تثبیت پایه های پل خرشتم داشته و با رعایت اصول کارشناسی که دستگاههای استانی و شهرستانی اعمال میکنند و شورای حفظ حقوق بیت المال دستگاه محترم قضایی نظارت عالیه داشته فعالیت دارند و هیچ شخص حقیقی و حقوقی حق برداشت از بستر رودخانه را ندارد.

وی ادامه داد: در ادوار گذشته کمیته شن و ماسه در فرمانداری ها به ریاست فرماندار تشکیل می شد ولی الان مرجع صدور مجوز تغییر کرده و اگر دستگاههای نظارتی تائید کنند ولی دستگاه محترم قضایی با نظارت استصوابی مخالفت نماید کان لم یکن تلقی میشود.

 

 

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 1

کل نظرات :1

  • صادقی - املش

    تاریخ : ۱۲ - دی - ۱۳۹۵

    برداشت های بی رویه و بدون مجوز شن و ماسه از بستر رودخا نه شلمان رود واقع در منطقه کیازنیک توسط افراد سود جو و فرصت طلب ادامه داشته و دارد و مسئولین ذیربط اعم از آب منطقه ای شرق دور ( رودسر ) شهرداری و محیط زیست املش کاملا از این تخلفات مطلع بوده و نظاره گر حیف و میل بیت المال می باشند و بر این باورند هیچگونه عزم و اراده جدی توسط قضات داد گستری به جهت برخورد متخلفان و قانون شکنان وجود ندارد …..و بنا بگفته معاون فرماندار فرمانداری هم در مواقع اضطرار نقش نظارتی دارد .


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد