کد خبر: 73088

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۹:۱۴

فتنه گران هنوز به دنبال جدایی ملت از ولی فقیه شان هستند

امام جمعه املش درخطبه های نماز جمعه امروز گفت: فتنه گران با درخواست تفزایش تحریم ها و ستوه آمدن مردم ، به دنبال جدایی ملت از ولی فقیه شان هستند  به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در خطبه های نماز جمعه امروز املش پس از دعوت همگان به تقوای الهی […]

امام جمعه املش درخطبه های نماز جمعه امروز گفت: فتنه گران با درخواست تفزایش تحریم ها و ستوه آمدن مردم ، به دنبال جدایی ملت از ولی فقیه شان هستند 

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در خطبه های نماز جمعه امروز املش پس از دعوت همگان به تقوای الهی اظهارداشت : شواهد تاریخی بسیاری در تاریخ اسلام برای همه ما ثابت می کند که مهرگاه مسلمانان سکوت و غفلت کردند ، دشمنان از راه نفوذ به آنها هجمه وارد می کنند.

وی ادامه داد: دو عامل دلبستگی به دنیا و گرفتار شدن انسان به شهوت و لذت ناشی از آن باعث کور شدن قلب انسان برای شناخت و دریافت حقیقت و واقعیت می شود و فقط با نماز و ارتباط با مسجد این مشکل حل و رفع نمی شود بلکه نیاز به شناخت حقیقت ولایت فقیع و شخص ولی فقیه دارد.

امام جمعه املش افزود: ولی فقیه با مدیریت زیبایش موجب شد جریان تکفیری از ین برود و سیاستمدران بزرگ دنیا حتی دشمنان اسلام و مسلمین متحیر ماندند و زبان به اعتراف گشودند.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ با سیلی مردم در هشتم و نهم دی ماه به زمین افتاد ولی چشمش هنوز در نیامده است، باید کاری کرد چشم فتنه را درآورد چرا که عوامل و سران فتنه هنوز از آمریکا التماس می کنند تا تحریم ها را بیشتر و شدیدتر اعمال کند و مردم ایران را به ستوه وادارد و دست از حمایت ولی فقیه و رهبرشان بکشند.

وی با اشاره به آغاز سال نوی میلادی به داستان تولد حضرت عیسی (ع) پرداخت و گفت: یکی از اعجاز بزرگ الهی تولد حضرت عیسی (ع) است، انسانی که پدر ندارد و فقط مادر داشته است و زمانی که مردم به حضرت مریم(س) تهمت ناروا زدند ، حضرت عیسی(ع) به اذن خدا زبان گشود و پاکدامنی مادرش را تائید کرد.

خطیب جمعه املش ۷دی ماه سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی به دستور امام خمینی(ره) را گرامی داشت و گفت سوادآموزی ریشه در مبانی اسلام دارد و درقرآن هم به تعلیم و تربیت حتی در دورترین نقاط توصیه و تاکید شده است .

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی یکی از ویژگی های بارز و برجسته پیامبر اکرم (ص) را امی بودن وی دانست و اذعان داشت: اگر پیامبر سواد داشت مشرکان قرآن معجزه الهی را ناشی از سود پیامبر فرض و معرفی می کردند.

امام جمعه املش در پایان با ابراز نگرانی از بی سوادی عده اندکی از شهروندان املشی گفت: باید در این راه کمک کرد و با شناسایی و معرفی آن ها زمینه سوادآموزی  برای آنها را فرهم کرد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد