کد خبر: 73034

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۷:۱۰

۹دی ۸۸ بیعت دوباره مردم با نظام،انقلاب و ولایت فقیه بود

فرمانده سپاه املش در حاشیه همایش طلایه داران بصیرت گفت:۹دی ۸۸ بیعت دوباره مردم  با نظام،انقلاب و ولایت فقیه بود. سرهنگ دوم پاسدار سیدجعفر حسینی در گفتگو با خبرنگار املش ما گفت:  مردم ایران در ۹دی ثابت کردند که همواره پایبند نظام،انقلاب و ولایت فقیه هستند. وی ادامه داد: در پی حوادث بعد از انتخابات سال۸۸ […]

فرمانده سپاه املش در حاشیه همایش طلایه داران بصیرت گفت:۹دی ۸۸ بیعت دوباره مردم  با نظام،انقلاب و ولایت فقیه بود.

فرمانده سپاه املشسرهنگ دوم پاسدار سیدجعفر حسینی در گفتگو با خبرنگار املش ما گفت:  مردم ایران در ۹دی ثابت کردند که همواره پایبند نظام،انقلاب و ولایت فقیه هستند.

وی ادامه داد: در پی حوادث بعد از انتخابات سال۸۸ و جوسازی کاندیدهای مربوطه نسبت به تقلب در انتخابات، فضای متشنجی در تهران و مراکز استان ها ایجاد شد . در پی هتک حرمت به ساحت مقدس امام حسین(ع) و به آتش کشیدن مساجد و حسینیه ها توسط فتنه گران، و جریحه دار شدن احساسات مردم ایران، راهپیمایی عظیم مردم گیلان در ۸دی و مردم سراسر ایران در ۹دی شکل گرفت.

فرمانده سپاه املش در مورد تلاش برخی برای تطهیر سران فتنه گفت: شکل گیری این قضایا برگرفته از نفوذ عظیم رسانه ای غرب است که با گذر زمان به دنبال عادی سازی موضوع فتنه و تطهیر سران فتنه اند که بتوانند زمینه ایجاد فتنه های دیگر را فراهم کنند.

وی به موضوع عدم پذیرش اشتباهات از سوی سران فتنه اشاره کرده و گفت: حرص،طمع و حس قدرت طلبی و القائ کاذب در سران فتنه باعث شد که در مقابل نظام بایستند و حاضر به پذیرش اشتباهات خود نشوند که این امر باعث رسوایی آنان شد.
سرهنگ دوم پاسدار حسینی ادامه داد:مردم ایران زمانی که نقش کشورهای غربی و نظام سلطه را در قضایای بعد از انتخابات و فتنه۸۸دیدند ،با توجه به پایبندی که به آرمان های نظام و انقلاب داشتند با فتنه مقابله کردند و مردم ایران در ۸و ۹ دی ثابت کردند که همواره با نظام،انقلاب و ولایت فقیه هستند. ۹دی نشان دهنده پایبندی مردم به ولایت فقیه و بیعتی دوباره با نظام،انقلاب و ولایت فقیه بود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد