کد خبر: 73014

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۶:۰۴

برادران جاعل در لنگرود دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از دستگیری دو برادر جاعل اسناد که با صحنه‌سازی و ایجاد تصادف ساختگی از طریق سندسازی نسبت به کلاهبرداری اقدام می کردند، در این شهرستان خبر داد. به گزارش املش ما به نقل از لنگرخبر فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از دستگیری برادران جاعل در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی […]

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از دستگیری دو برادر جاعل اسناد که با صحنه‌سازی و ایجاد تصادف ساختگی از طریق سندسازی نسبت به کلاهبرداری اقدام می کردند، در این شهرستان خبر داد.

دستگیریبه گزارش املش ما به نقل از لنگرخبر فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از دستگیری برادران جاعل در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستانلنگرود در پی دریافت گزارشی مبنی بر جعل اسناد توسط دو نفر در سطح شهرستان بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

 

وی با تأکید بر این‌که مأموران پلیس آگاهی با تحقیقات فنی و پلیسی دو متهم را در این خصوص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند، افزود: این دو متهم با صحنه‌سازی و ایجاد تصادف ساختگی از طریق سندسازی نسبت به کلاهبرداری اقدام می کردند.

 

سرهنگ حسین نیک فرد با بیان این‌که این دو متهم بردار ۲۵ و ۲۷ ساله اهل و ساکن لنگرودبودند، ادامه داد: این دو متهم در مجموع  ۴۹ میلیون و ۵۰۰۰ هزار ریال از بیمه کلاهبرداری کرده بودند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با اشاره به این‌که این متهمان با استفاده از رایانه شخصی نسبت به جعل اسناد اداری اقدام می کردند، افزود: متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد