کد خبر: 73003

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۹:۴۳

تاخیر آسفالت کوچه های مسکن فرهنگیان،ضعف مدیریتی کارفرمای پروژه بوده است

شهردار املش دلیل مشکل زیرسازی و آسفالت کوچه های مسکن فرهنگیان را ضعف مدیریتی کارفرمای پروژه دانست. به گزارش خبرنگار املش ما ، یکی از مشکلاتی که چند هفته گذشته در رسانه های مختلف به آن پرداخته شد ، مشکل زیرسازی و آسفالت کوچه های مسکن فرهنگیان بود. از این بابت به سراغ شهردار املش رفتیم […]

شهردار املش دلیل مشکل زیرسازی و آسفالت کوچه های مسکن فرهنگیان را ضعف مدیریتی کارفرمای پروژه دانست.

بابک ریحانی1به گزارش خبرنگار املش ما ، یکی از مشکلاتی که چند هفته گذشته در رسانه های مختلف به آن پرداخته شد ، مشکل زیرسازی و آسفالت کوچه های مسکن فرهنگیان بود. از این بابت به سراغ شهردار املش رفتیم و دلیل عدم اجرای پروژه آسفالت را از زبان وی جویا شدیم.

بابک ریحانی در پاسخ به سوال خبرنگار املش ما اظهار داشت: با توجه به آنکه شهرک فرهنگیان دارای مدیرعامل و هیئت رئیسه می باشد و کارفرما شخص مدیرعامل بوده و مجموعه بصورت خود مالکی مدیریت می شود، یعنی هزینه های مجموعه با توجه به بسته بودن راه های ارتباطی منتهی به مسکن به عهده کارفرما میباشد.

متاسفانه عده ای با هیاهوی تبلیغاتی بدنبال قصد برهم زدن آرامش شهرداری و شورای محترم شهر داشتند ولی با توجه به بازدید های مکرر از  وضعیت نامناسب مسیر تردد فرهنگیان وشهروندان فهیم ساکن در آن مجموعه ما را برآن داشت تا با ارائه خدمات اولیه به این مجموعه از قبیل شن ریزی ورگلاژ وتسطیح وcompact بتوانیم مسیر را برای خدمات مطلوبتر آماده نمائیم.در این بین با توجه به بارندگی های مستمر ادامه خدمات به کوچه بالادست فراهم نگردید.

شهردار املش ادامه داد: از طرفی دیگر با توجه به بازدید مشترک با واحدشهرسازی وعمران و وجود ایرادات فنی در اجرای پروژه در بروکف قابلیت شن ریزی کوچه بالادست مقدور نبوده و مقرر گردید قبل از ارائه خدمات نقشه بردار از کل مجموعه مسکن فرهنگیان نقشه برداری نماید تا با داشتن وضعیت موجود برنامه ریزی صحیح و فنی برای ادامه عملیات فراهم گردد.

ریحانی افزود: در بحث اعتبارات نیز از ۲ درصد سهم نفت وگاز شهرستانی در کمیته برنامه ریزی ضمن رایزنی با نماینده مردم املش در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرمانداراملش ، مبلغ یکصدمیلیون تومان فقط جهت آسفالت کوچه ها اختصاص داده شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه شهرداری هرگونه تاخیر در اجرای پروژه را به دلایل فنی و ارائه راهکار مناسب جهت رفع مشکل شهروندان ساکن در آن مجموعه دانسته و بازتابهای منفی در مورد شهرداری را به ضعف مدیریتی کارفرمای پروژه مسکن فرهنگیان جهت فرار از پاسخگویی می داند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد