کد خبر: 72971

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۹:۵۵

مانور پناهگیری و تخلیه اضطراری در املش برگزار شد+تصاویر

مانور پناه گیری وتخلیه اضطراری همراه با آموزش به مناسبت ۵دی روز  ملی ایمنی دربرابر زلزله وبلایای طبیعی در مدرسه شهید خوش خواهش املش برگزار شد. به گزارش خبرنگار املش ما  در این مانور نیروهای امداد رسان به دانش آموزان اصول اولیه پناهگیری و تخلیه اضطراری هنگام وقوع حوادث بویژه زلزله را آموزش دادند. این […]

مانور پناه گیری وتخلیه اضطراری همراه با آموزش به مناسبت ۵دی روز  ملی ایمنی دربرابر زلزله وبلایای طبیعی در مدرسه شهید خوش خواهش املش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار املش ما  در این مانور نیروهای امداد رسان به دانش آموزان اصول اولیه پناهگیری و تخلیه اضطراری هنگام وقوع حوادث بویژه زلزله را آموزش دادند.

این مانور با شرکت اکیپ امدادگر هلال احمر  برای مقابله با حوادث برگزار شد و ضمن کمک رسانی و حمل مصدومان حادثه فرضی و مداوا و انتقال آنها به مراکز درمانی در کمترین زمان اقدام کردند.

اکرم پاکزاد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان املش هدف از برگزاری این مانور را، آموزش وافزایش توان دانش آموزان در مقابله با بحران و حوادث و تمرین عملی اصول مقابله با حوادث و بلایای پیش بینی نشده، آگاهی، پناهگیری صحیح، خروج اضطراری و آماده سازی دانش آموزان برای مقابله با حوادث طبیعی و غیرطبیعی عنوان کرد.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد