کد خبر: 72968

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۹:۲۲

انتخابات ۹۶ شوراهای اسلامی شهر و روستا الکترونیکی شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت کشور از توافق این وزارتخانه با هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برای الکترونیکی شدن انتخابات ۹۶ شوراهای شهر و روستا خبرداد.  به گزارش املش ما ، امیر شجاعان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس در پاسخ به […]

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت کشور از توافق این وزارتخانه با هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برای الکترونیکی شدن انتخابات ۹۶ شوراهای شهر و روستا خبرداد.

شجاعان به گزارش املش ما ، امیر شجاعان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که آیا توافق نهایی با هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به منظور الکترونیکی شدن انتخابات ۹۶۶ انجام گرفته یا خیر، اظهارداشت: توافق اولیه برای الکترونیکی شدن انتخابات ۹۶ شوراهای اسلامی شهر و روستا انجام گرفته اما هنوز صورتجلسه نهایی امضاء نشده است.

وی با اشاره به توان و ظرفیت وزارت کشور نسبت به برگزاری الکترونیکی شدن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: توان و ظرفیتی که می‌توانیم در این زمینه به مرحله اجرا برسانیم حدود ۱۱ هزار شعبه اخذ رأی است که این آمادگی را به هیأت نظارت اعلام کردیم و آنها هم استقبال کردند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات وزارت کشور تاکید کرد: باید در جلسه مشترک با هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شیوه، محل اجرا و تعداد شعباتی که می‌خواهند الکترونیکی برگزار شوند، مشخص کنیم.

شجاعان در پاسخ به این سوال که آیا در استان تهران انتخابات شوراها الکترونیکی برگزار می‌شود، گفت: درباره استان تهران و یا محل‌های دیگر هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌ایم و در جلسه آتی با هیأت نظارت درباره مطالب مطرح شده تصمیم‌گیری خواهد شد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد