کد خبر: 72952

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۸:۱۷

انفجار انبار مهمات گروه‎های تروریستی در حلب

رسانه‌های خبری سوریه گزارش دادند که در انفجار انبار مهمات به جا مانده از گروه‌های تروریستی در شرق حلب دست‌کم دو نفر کشته شدند. املش ما :: رسانه‌های خبری سوریه گزارش دادند که بر اثر انفجار در انبار مهمات به جا مانده از گروه‌های تروریستی در شرق حلب دست‌کم دو نفر کشته شدند. خبرگزاری دولتی […]

رسانه‌های خبری سوریه گزارش دادند که در انفجار انبار مهمات به جا مانده از گروه‌های تروریستی در شرق حلب دست‌کم دو نفر کشته شدند.
انفجار انبار مهماتاملش ما :: رسانه‌های خبری سوریه گزارش دادند که بر اثر انفجار در انبار مهمات به جا مانده از گروه‌های تروریستی در شرق حلب دست‌کم دو نفر کشته شدند.

خبرگزاری دولتی «سانا» سوریه گزارش داد که این انفجار داخل مدرسه ای رخ داد که عناصر تروریستی از آن به عنوان انبار مهمات مهمات و مواد منفجره استفاده می کردند.

این درحالی است که نهاد خبری موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر سوریه» مدعی شده که شمار تلفات این انفجار ۵ نفر بوده است و این حادثه هنگامی رخ داده که نیروهای ارتش سوریه در حال حفاری بوده‌اند.

نهاد خبری موسوم به «دیده بان حقوق بشر سوریه» نهاد خبری واقع در لندن و نزدیک به گروه‌های تروریستی و افراد مسلح در سوریه است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد