کد خبر: 72922

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۷:۳۶

چپاول و اشرافی گری دولتمردان از بیت المال گریبانشان را خواهد گرفت / وحدت بین قوا تنها راه برون رفت از معضلات اقتصادی است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی رفاه طلبی و اشرافی گری مدیران دولتی از بیت المال را گریبانگیر یاد کرد و گفت: تنها راه برون رفت از معضلات اقتصادی و معیشتی وحدت بین دولت، امت و مجلس است.  به گزارش املش ما ذبیح الله نیکفر در گفتگو با خبرنگار ۸دی، مردم را […]

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی رفاه طلبی و اشرافی گری مدیران دولتی از بیت المال را گریبانگیر یاد کرد و گفت: تنها راه برون رفت از معضلات اقتصادی و معیشتی وحدت بین دولت، امت و مجلس است.

 نیکفربه گزارش املش ما ذبیح الله نیکفر در گفتگو با خبرنگار ۸دی، مردم را پشتوانه اصلی انقلاب و نظام برشمرد و اظهار داشت: طبق فرموده امام خمینی (ره) مردم ولی نعمت ما هستند.وی به مسئولیت پذیری همه ی دولتمردان تاکید ویژه داشت و افزود: دولت مردان و مسئولین کشور باید از جان و مال خود برای حل مشکلات مردم بهره بگیرند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی از برداشت های غیر متعارف برخی از چپاول گران دولتی به شدت انتقاد کرد و گفت: نباید چند مسئول از بیت المال بکنند و برای صرف مسائل شخصی خود و خانواده شان بهره بگیرند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه اگر مسئولی از بیت المال برای حل مسائل خود بهره بگیرد به زودی فاسد می شود، اظهار کرد: رفاه طلبی و اشرافی گری برخی از مسئولان به زودی گریبان گیرشان خواهد شد.

نیکفر با تاکید بر اینکه ما باید خود را خادم ملت بدانیم، گفت: خدمت به مردم توفیقی است که خداوند در مسیره راه ما قرار داده است.

وی در کنار مردم بودن را از وظایف سنگین مسئولین دانست و گفت: مدیران باید در تمامی شرایط همراه و همگام مردم بوده و در روزهای سخت تکیه گاه آنها باشند.

نماینده لاهیجان و سیاهکل زمان فعلی را برای مردم از روزهای سخت دوران برشمرد و گفت: استکبار جهانی در حال فشار بر روی مردم ما است و این انصاف نیست که مسئولین ما با رفع تکلیف کار کردن خود همگام با مستکبران باشند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به وحدت و همدلی آحاد ملت برای عبور از معضلات اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت: تنها راه عبور از فشارهای اقتصادی کشور وحدت بین دولت، امت و مجلس است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد