کد خبر: 72918

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۰:۰۹

شیلات کشور پیگیر احداث موزه شیلات در کیاشهر است

استاندار گیلان درباره وعده خویش در دی‌ماه ۹۳ مبنی بر احداث پارک موزه شیلات گیلان در بندر کیاشهر که تاکنون،انجام‌نشده است،اذعان کرد: موضوع را به شیلات کشور ابلاغ کردیم و آن‌ها هم دنبال احداث موزه هستند. به گزارش املش ما به نقل از کاشف اسرار، محمدعلی نجفی در پاسخ به این سؤال برای اقتصاد مقاومتی آستانه‌اشرفیه […]

استاندار گیلان درباره وعده خویش در دی‌ماه ۹۳ مبنی بر احداث پارک موزه شیلات گیلان در بندر کیاشهر که تاکنون،انجام‌نشده است،اذعان کرد: موضوع را به شیلات کشور ابلاغ کردیم و آن‌ها هم دنبال احداث موزه هستند.

موزه شیلاتبه گزارش املش ما به نقل از کاشف اسرار، محمدعلی نجفی در پاسخ به این سؤال برای اقتصاد مقاومتی آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر چه باید کر اظهار داشت: همه باید در حل مشکل بادام کاران این شهرستان ازنظر افزایش سطح زیر کشت و ارائه امکانات موردنیاز هم چون آبیاری و زهکشی تلاش کنیم تا کشاورزان در هر باران و طوفانی ایجاد می‌شود،آسیب نبینند.

وی با تأکید  بر حفظ کیفیت بادام‌زمینی آستانه‌اشرفیه تأکید کرد گفت: مرکز تحقیقات بادام‌زمینی در این شهرستان شکل خواهد گرفت و بتوانیم ازنظر به زراعی و به نژادی چنان چه نیاز به بذر جدید باشد،تقویت و کیفیت این محصول آستانه‌اشرفیه باید همیشه حفظ بشود.

این مقام سیاسی خاطرنشان کرد: قیمت بادام‌زمینی باید اقتصادی باشد که بتوان این محصول را حفظ کرد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد