کد خبر: 72901

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۷

آسفالت کوچه تقوا تا پایان ۹۵ / بریدگی جلوی بیمارستان مستلزم درخواست مردم یا مسئولین/پیشرفت هدایت آب های سطحی با برنامه از پیش تعیین شده

شهردار املش در گفتگو با خبرنگارما به برخی سوالات و مشکلات شهروندان پاسخ داد که آسفالت کوچه تقوا ،بریدگی جلوی بیمارستان و هدایت آب های سطحی از جمله این سوالات بوده است. به گزارش خبرنگار املش ما ، به جهت برخی از مشکلاتی شهری که همواره به پایان رسیدن آن برای شهروندان مهم و اساسی بود ، […]

شهردار املش در گفتگو با خبرنگارما به برخی سوالات و مشکلات شهروندان پاسخ داد که آسفالت کوچه تقوا ،بریدگی جلوی بیمارستان و هدایت آب های سطحی از جمله این سوالات بوده است.

بابک ریحانیبه گزارش خبرنگار املش ما ، به جهت برخی از مشکلاتی شهری که همواره به پایان رسیدن آن برای شهروندان مهم و اساسی بود ، به سراغ بابک ریحانی شهردار املش رفتیم و در یک گفتگوی دوستانه برخی از سوالات شهروندان را با وی مطرح کردیم.

 

خبرنگار : دلیل  تاخیر در اجرای آسفالت شیخ علی محله املش چه بود؟

بابک ریحانی شهردار املش : براساس ماده ۱۰ قوانین شهرداری ها ، کلیه وزارتخانه ها وموسسات دولتی وخصوصی موظفند قبل از هرگونه اقدامی نسبت به کارهای عمرانی واقع در مناطق مندرج درماده ۹۷ و۹۸ ازقبیل احداث شبکه تلفن وبرق وآب وسایر تاسیسات وهمچنین اتصال راه های عمومی وفرعی رعایت نقشه جامع شهرسازی را بنمایند.همچنین در جائی دیگر از قانون بیان گردیده که کلیه ادارات خدمات رسان در محدوده شهر میبایست کلیه فعالیت های سالانه خود را جهت تطبیق با طرح بصورت مکتوب در اختیار شهرداریها قراردهند که این امر متاسفانه انجام نشده است.

باتوجه به اینکه افت برق منطقه شیخ علی محله نارضایتی شهروندان را بهمراه داشت وشهرداری نیز قبل از اجرای آسفالت با ریاست محترم برق هماهنگی های لازم را انجام داده بود ولی به دلایلی وقفه طولانی در کار حادث گردید که شهرداری نسبت به آسفالت منطقه اقدام نمود.با توجه به اینکه بعضی پروژه های پیش بینی شده دارای اعتبارات کافی نیستند وگذشت زمان اعتبارات مربوطه تامین می گردد،شهرداری جهت رفاه شهروندان در فصل تابستان وهماهنگی های انجامی با مسئولین کمیته حفاری تن به این امر داده تا اعتبارات تخصیص داده شده به اداره برق جهت اجرای این پروژه مسکوت و از شهر خارج نگردد.

 

خبرنگار:  وضعیت کوچه تقوا که مقررشده بود باهمیاری ساکنان اگو گذاری وآسفالت بشود ، چه زمانی به اجر در می آید؟

ضمن عذرخواهی از همشهریان بابت تاخیر در اجرای پروژه ، انشالله ضمن هماهنگی با اعضای محترم شورای اسلامی نسبت به اجرای آن تاپایان سال ۹۵ اقدام خواهیم نمود.

 

خبرنگار : در خصوص بریدگی جلوی درب اصلی بیمارستان چه برنامه ای وجود دارد؟

شهردار املش : درمورد بریدگی در بلوار سفیر امید (روبروی بیمارستان) نظر به اینکه بسته شدن بریدگی با توجه به درخواست تعدادی از شهروندان در دوره مدیریت جناب مهندس پورقربان با نظر جمعی شورای ترافیک شهرستان انجام گردیده بود ، بازگشت به حالت اول نیز می بایست از طریق شورای ترافیک شهرستان با درخواست شهروندان و یا مسئولین بیمارستان انجام گیرد.

 

خبرنگار: لطفا نظر خودتون رو در مورد جمع آوری آبهای سطحی چهار راه تابستان نشین تا پل کیازنیک رو بیان بفرمایید؟

شهردار املش : قبل از ارائه پاسخ در بحث طرح جمع آوری وهدایت آبهای سطحی خاطرنشان نمایم که اغلب فرایندهای انجامی در بحث آبهای سطحی تجربی انجام نشده بلکه با اخذ مجوز از شورای محترم اسلامی در سال ۹۴ جهت انعقاد قرارداد با مهندسین مشاورطراحان البرزسبز این کار کاملا علمی صورت گرفته که جا دارد از حمایت های عزیزان شورا در سال ۹۴ ودرادامه که همراه مجموعه شهرداری بوده و هستند کمال تشکر را نمایم.کمربندی آیت اله طالقانی در مبحث جمع آوری وهدایت آبهای سطحی در ۴ فاز انجام شده که فاز اول اجرائی گردیده وفاز دوم در ۲ مرحله قابل انجام بوده که مرحله اول اجرائی شده ومرحله پایانی فاز دوم جهت سریز نمودن آبهای سطحی به استخرزربیجار منتظر عنایتهای ویژه مسئولین استانی وفرماندار پرتلاش شهرمان هستیم.
فاز سوم نیز در سه بخش وفاز ۴ در ۴ بخش کارهای مطالعاتی واجرائی در صورت تامین لوله های پیش بینی شده وتامین اعتبار قابل انجام خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد