کد خبر: 72746

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ - ۱۶:۳۰

اگر مسلمین با یک صدای واحد فریاد بزنند دشمن را از منطقه خارج می کنند

امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه با اشاره به پیروزی شهر حلب گفت: اگر مسلمین با یک صدای واحد فریاد بزنند دشمن را از منطقه خارج می کنند به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در خطبه های نماز جمعه امروز املش با دعوت همگان به تقوای الهی ، […]

امام جمعه املش در خطبه های نماز جمعه با اشاره به پیروزی شهر حلب گفت: اگر مسلمین با یک صدای واحد فریاد بزنند دشمن را از منطقه خارج می کنند

امام جمعه املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در خطبه های نماز جمعه امروز املش با دعوت همگان به تقوای الهی ، فرا رسیدن میلاد پیامبر رحمت محمدمصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

وی با بیان اینکه باید خدا را از خلقت پیامبر(ص) شاکر باشیم ، افزود: موظفیم دور این محور بزرگ بگردیم چرا که ظرفیت های بزرگی در اختیار ما قرار داده شده است و اهل تسنن و تشیع که در دین خدا، کتاب خدا و بسیاری سنت ها و آداب مشترک اند با حفظ وحدت در بسط و گسترش اسلام بکوشند.

خطیب جمعه املش تمام موهبت هایی که در منطقه جنوب غربی آسیا قرار گرفته را از برکات پیامبر دانست و گفت: این منطقه به تعبیر غربی ها به قلب دنیا معروف شده است لذا اگر دشمن شناسی در مسلمانان وجود نداشته باشد، دشمن چشم طمع از این منطقه و منابع آن بر نمی دارد و به چپاول می پردازد.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی به اسدالله عباسی نماینده مردم رودسرو املش بابت ریاست مجمع نمایندگان گیلان تبریک گفت و افزود: امیدواریم شاهد حل هرچه سریعتر مشکلات منطقه بویژه شهرستان املش باشیم و نواقصی که وجود دارد زودتر برطرف شود.

وی به موهبت هایی که در شهرستان املش نصیب مردم شده است اشاره داشت و اظهارداشت : با بهره مندی از صنعت توریسم . فراوری چای در این شهرستان می توانیم موجب اشتغال زایی جوانان ما شویم چرا که املش ۶۰درصد تولید چای کشور را به خود اختصاص داده است.

امام جمعه املش افزود: شهرک فرهنگیان هنوز آسفالت ندارد و نامساعد بودن جاده آن موجب نگرانی شهروندان شده است و تصاویر بسیاری برای اینجانب ارسال گردیده که امیدواریم با تدبیر شهردار محترم و نگاه ویژه نماینده مجلس برطرف گردد.

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی آزاد سازی شهر حلب سوریه را تبریک گفت و افزود: حلب شهر فوق العاده استراتژیک امنیتی بود که اگر در دست دشمن باقی می ماند کنترل کردن ایران راحت میشد و این شکست دشمن موجب ناراحتی و نگرانی آن ها شده است. خداوند شهدای مدافع حرم را رحمت عطا فرماید و رزمندگان اسلام که موجب آزادسازی این شهر مهم شدند سلامتی عنایت فرماید.

وی وحدت در جهان اسلام لازم و ضروری دانست و ادامه داد: اگر مسلمین با یک صدای واحد و با بصیرت به جنگ دشمن بروند ، دشمن را از منطقه خارج خواهند ساخت و این همه دردسر را از سر خود بر خواهند داشت.

امام جمعه املش در پایان سخنانش به تعریف انقلاب اسلامی ایران پرداخت و خاطرنشان کرد: ما در هدف گذاری انقلاب به دنبال آرمان های بلندی همچون رشد انسان بودیم و ندای انقلاب ما برای تمام بشریت بوده و است این ندا به تمام مستضعفین عالم خواهد رسید و این یعنی ریل گذاری برای رسیدن صدای اسلام به همه جهان که وظیفه بر دوش تک تک ماه هاست و مستلزم شناخت خوب از کلام امام راحل می باشد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد