کد خبر: 72720

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۸:۳۰

سومین بارش پائیزی برف در املش آغاز شد

سومین بارش پائیزی برف از ساعات اولیه صبح امروز در شهرستان املش آغاز شده است و در برخی مناطق به چهل سانتی متر رسیده است. به گزارش خبرنگار املش ما ، آغاز بارش برف گه از ساعات ابتدایی صبح امروز در ارتفاعات املش آغاز شده در برخی نقاط به چهل سانتی متر رسیده است و […]

سومین بارش پائیزی برف از ساعات اولیه صبح امروز در شهرستان املش آغاز شده است و در برخی مناطق به چهل سانتی متر رسیده است.

برف املشبه گزارش خبرنگار املش ما ، آغاز بارش برف گه از ساعات ابتدایی صبح امروز در ارتفاعات املش آغاز شده در برخی نقاط به چهل سانتی متر رسیده است و همچنان ادامه دارد.

ایرج رضایی رئیس اداره راهداری شهرستان املش بارش برف در ارتفاعات املش بین ۲۵ تا ۳۵ سانتیمتر اعلام کرده و گفته است : روستاهای رودبارسرا، گرمابسرا، شوئیلک، شهرسمام، سرتربت، هلوچالک، تماجان، سیاه کوه و خصیل دشت بر زمین نشسته است.

 

از نقاط مختلف جلگه شهرستان املش نیز گزارش بارش برف مخابره شده است و اهالی شهرستان خود را برای آغاز زمستانی سرد آماده می کنند.

 

خبرنگارما به جهت تهیه خبر با بخشداران مرکزی و رانکوه تماس گرفت که خادم آزاد(بخشدار مرکزی) از حضور در جلسه رشت خبر داد و باشبتن (بخشدار رانکوه)به گوشی خود پاسخ نداد. (گفتنی است محمودی فرماندار املش نیز در این جلسه حضور دارد.)

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد