کد خبر: 72691

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۸:۳۳

جریمه ۶۰میلیون ریالی کارخانجات برنجکوبی بدلیل گرانفروشی

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت املش از جریمه ۶۰میلیون ریالی کارخانجات برنجکوبی بدلیل گرانفروشی در این شهرستان خبر داد. جلال حسین زاده در گفتگو با خبرنگار املش ما از گرانفروشی ۸ کارخانجات برنج کوبی در سه ماهه سوم سال خبر داد و گفت: پرونده متخلفان به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد و ۶۰ میلیون ریال محکوم […]

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت املش از جریمه ۶۰میلیون ریالی کارخانجات برنجکوبی بدلیل گرانفروشی در این شهرستان خبر داد.

حسین زاده همایش ارتقای کیفیت آرد و نان در املشجلال حسین زاده در گفتگو با خبرنگار املش ما از گرانفروشی ۸ کارخانجات برنج کوبی در سه ماهه سوم سال خبر داد و گفت: پرونده متخلفان به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد و ۶۰ میلیون ریال محکوم به پرداخت شدند.

 

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت املش افزود: در سه ماهه اخیر ۱۶ نانوایی بطور خودسرانه پخت نکرده بودند که پرونده آن ها نیز به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

 

وی در خصوص افزایش نرخ تاکسی که موجب اعتراض شهروندان شده بود ، گفت: تاکنون ۱۵ تاکسی شناسایی شدند که بدون هماهنگی اقدام به افزایش نرخ داشتند که براساس حکم تعزیرات حکومتی هر کدام موظف به پرداخت ۱۵۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

 

حسین زاده با بیان اینکه طرح نظارتی شب یلدا با بهره گیری از همکاری اتاق اصناف و تعزیرات بسیار پررنگ خواهد بود ، خاطرنشان کرد: مردم می توانند در صورت برخورد با هرگونه مشکل گرانفروشی و کم فروشی به شماره  ۱۲۴ (بصورت شبانه روزی ) تماس گرفته و گزارشات خود را اعلام نمایند.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد