کد خبر: 72581

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۰:۳۱

حضور نماینده رودسر و املش به جهت پیگیری مشکلات در روستای خرشتم +تصاویر

پس از چندین بار رسانه ای شدن مشکلات اهالی روستای خرشتم املش، عباسی نماینده مردم رودسر و املش در این روستا حاضر شد و پای صحبت اهالی نشست. به گزارش خبرنگار املش ما ، چندی پیش در همین رسانه و برخی گروه های تلگرامی مشکلات روستای خرشتم از جمله برداشت بی رویه شن و چمن زمین […]

پس از چندین بار رسانه ای شدن مشکلات اهالی روستای خرشتم املش، عباسی نماینده مردم رودسر و املش در این روستا حاضر شد و پای صحبت اهالی نشست.

به گزارش خبرنگار املش ما ، چندی پیش در همین رسانه و برخی گروه های تلگرامی مشکلات روستای خرشتم از جمله برداشت بی رویه شن و چمن زمین ورزشی مطرح شد ولی هیچ کدام از مسئولین دست به اقدام به رفع این مشکلات نزدند تا که عصر امروز جمعه اسدالله عباسی با حضور در این روستا پای صحبت اهالی نشست.

از مواردی که در این دیدار چند ساعته مطرح شد و مصوب گردید: اختصاص بودجه بهسازی خاک قابل کشت جهت کاشت چمن زمین ورزشی خرشتم و تامین آب جهت آبیاری در فصل تابستان ، تشکیل جلسه مشترک در فرمانداری با شورای روستا ، معتمدین محل و کارشناسان فرمانداری جهت ساماندهی به موضوع برداشت بی رویه شن روستا در هفته آینده، اختصاص برق موقت به بازارچه سنتی(اقتصاد مقاومتی) خرشتم از سوی تربیت بدنی و همچنین تامین بودجه و پیگیری جاده ریزشی میان محله به روستای خرشتم بود.

در این جلسه ، فرماندار املش ، رئیس اداره ورزش و جوانان ، رئیس محیط زیست و رئیس اداره راه و شهرسازی حضور داشتند.

گفتنی است عباسی قبل از حضور در جمع روستائیان با شهدای والامقام خرشتم تجدید میثاق کرد.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد