کد خبر: 72521

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۸:۴۲

اولین وعده فرماندار املش سراب درآمد!

فرماندار املش ۵آذر وعده از بازگشایی جایگاه سوخت رانکوه داد ولی وعده اش سراب درآمد. به گزارش خبرنگار املش ما ، ۵ آذر سالجاری خبری در برخی رسانه ها منتشر شد که از افتتاح و راه اندازی تنها جایگاه دومنظوره سوخت شهر رانکوه خبر می داد، فرماندار املش که به جایگاه سوخت این شهر رفته بود […]

فرماندار املش ۵آذر وعده از بازگشایی جایگاه سوخت رانکوه داد ولی وعده اش سراب درآمد.

جایگاه سوخت رانکوهبه گزارش خبرنگار املش ما ، ۵ آذر سالجاری خبری در برخی رسانه ها منتشر شد که از افتتاح و راه اندازی تنها جایگاه دومنظوره سوخت شهر رانکوه خبر می داد، فرماندار املش که به جایگاه سوخت این شهر رفته بود این خبر را به خبرنگاری داد و گفت: بالاخره پس از سه سال اعتراض مردم و بلاتکلیفی ، جایگاه سوخت هفته آینده (۶-۱۲ آذرماه) بازگشایی خواهد شد.

ولی این اتفاق تا به امروز یعنی ۱۸ آذر ماه به ثمر نرسیده است و خبری از بازگشایی جایگاه سوخت رانکوه نیست و وعده فرماندار به سراب تبدیل شد.

ایکاش مسئولین بجای وعده دادن و حضور در جلسات بی فایده اداری ، اندکی کمر همت می بستندو جهادگونه پیگیر حل مشکلات بر می آمدند نه آنکه وعده های بی ثمر عاید مردم کنندو آنها را چشم انتظار نگه دارند .

 

و اما سخن پایانی، آقای فرماندار بجای آنکه غرق در جلسات سیاسی بشوید و شعار اعتدال سر بدهید و برای برخی خوش مردی بکنید ، به فکر مردم خوب املش باشید چرا که اوضاع اقتصادی آنقدر در شهرستان تان ضعیف شده است که چند ماه پیش  بانک تجارت بسته شد  و شنیده شده است دو بانک دیگر هم  همانند مردم املش به شهرستان های دیگر قصد سفر نموده اند تا اوضاع اقتصادی شان خوب شود .

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد